• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » مهلت 15روزه برای معرفی جایگزین نیکزاد/ سرپرست دیگر حق امضا ندارد!
  کد خبر : 1683214

  مهلت 15روزه برای معرفی جایگزین نیکزاد/ سرپرست دیگر حق امضا ندارد!

  مهلت 15روزه برای معرفی جایگزین نیکزاد/ سرپرست دیگر حق امضا ندارد!Reviewed by Farnaz on Jan 2Rating: رئیس کمیته فناوری‌های نوین مجلس گفت: از زمان تأیید قانون ممنوعیت ادغام وزارتخانه‌ها بدون مصوبه مجلس در شورای نگهبان و ابلاغ آن از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور، وی حداکثر ۱۵ روز برای معرفی جایگزین نیکزاد فرصت دارد. …

  مهلت 15روزه برای معرفی جایگزین نیکزاد/ سرپرست دیگر حق امضا ندارد!Reviewed by Farnaz on Jan 2Rating:

  رئیس کمیته فناوری‌های نوین مجلس گفت: از زمان تأیید قانون ممنوعیت ادغام وزارتخانه‌ها بدون مصوبه مجلس در شورای نگهبان و ابلاغ آن از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور، وی حداکثر ۱۵ روز برای معرفی جایگزین نیکزاد فرصت دارد. 

  به گزارش ایران ویج از فارس سخنگوی شورای نگهبان روز گذشته از تأیید طرح ممنوعیت ادغام وزارتخانه‌ها بدون مجوز مجلس در این شورا خبر داد که بر این اساس ادغام وزارت ارتباطات منتفی و سرپرستی نیکزاد بر این وزارتخانه نیز به پایان می‌رسد.

  عباسعلی کدخدایی گفته بود: شورای نگهبان طرح اصلاح ماده ۵۳ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را که با اصلاحاتی در جلسه ششم دی ماه مجلس به تصویب رسیده بود، مورد بحث و بررسی قرار داد و با توجه به اصلاحات به عمل آمده، این طرح مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد و به تأیید شورای نگهبان رسید.

  در این رابطه محمد سلیمانی رئیس کمیته فناوری‌های نوین مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری در پاسخ به این سوال که با این اعلام سخنگوی شورای نگهبان دولت چه مقدار برای معرفی جایگزین آقای نیکزاد در وزارت ارتباطات مهلت دارد، گفت: روال این است که شورای نگهبان تصمیم خود را به رئیس مجلس اعلام و سپس رئیس مجلس قانون را برای اجرا به رئیس جمهور اعلام می‌کند.

  وی ادامه داد: سپس رئیس جمهور قانون را برای اجرا به تمام دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهد کرد.

  رئیس کمیته فناوری‌های نوین مجلس افزود: از زمان اعلام رئیس مجلس به رئیس جمهور، وی حداکثر ۱۵ روز برای معرفی جایگزین آقای نیکزاد فرصت دارد.

  وی ادامه داد: البته با توجه به رسانه‌ای شدن موضوع این قانون و اطلاع آقای نیکزاد، حق دخالت در امور تاثیر گذار و امضا در مدت این ۱۵ روز را ندارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.