• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » پیش‌بینی عمر انسان با آزمایش خون
  کد خبر : 1682614

  پیش‌بینی عمر انسان با آزمایش خون

  پیش‌بینی عمر انسان با آزمایش خونReviewed by Farnaz on Jan 2Rating: محققان از شیوه جدید تجزیه و تحلیل خون برای اندازه‌گیری طول عمر تقریبی انسان استفاده کردند. تحقیقات پزشکی حاکی است بیش از یکصد شهروند انگلیسی برای انجام این آزمایش جدید به منظور اندازه گیری سال‌های تقریبی عمر خود درخواست داده‌اند. بر پایه این گزارش،…

  پیش‌بینی عمر انسان با آزمایش خونReviewed by Farnaz on Jan 2Rating:

  محققان از شیوه جدید تجزیه و تحلیل خون برای اندازه‌گیری طول عمر تقریبی انسان استفاده کردند. تحقیقات پزشکی حاکی است بیش از یکصد شهروند انگلیسی برای انجام این آزمایش جدید به منظور اندازه گیری سال‌های تقریبی عمر خود درخواست داده‌اند.

  بر پایه این گزارش، پیش بینی می‌شود که دهها نفر دیگر نیز درخواست اجرای این آزمایش را با فرا رسیدن سال جدید میلادی امضا کنند.این گزارش می‌افزاید: بیش از یکهزار نفر در سراسر جهان برای اجرای آزمایش درخواست داده‌اند و این در حالی است که شرکت انگلیسی، ابداع کننده این روش آزمایش خون امیدوار است که هزینه آن از 65 دلار افزایش نیابد تا شمار بیشتری با فرارسیدن سال، 2013 میلادی تحت آزمایش قرار گیرند.

  این آزمایش بر ترکیب‌های شیمیایی کوچک در داخل DNA به نام «تلومتر» متکی است که یکی از مهمترین علائمی است که سرعت پیرشدن انسان را نشان می‌دهد.آزمایش‌های اخیر روی حیوانات نشان داد که سطح بالای تلومترها نشانه‌ای دقیق از کاهش متوسط عمر تقریبی بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.