• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ماجرای بمب‌گذاری در سخنرانی رسایی چه بود؟
  کد خبر : 1682519

  ماجرای بمب‌گذاری در سخنرانی رسایی چه بود؟

  ماجرای بمب‌گذاری در سخنرانی رسایی چه بود؟Reviewed by Farnaz on Jan 2Rating: حجت الاسلام رسایی در گفتگو با بی باک گفت: بنده نه آنقدر کوچکم که نیاز به بزرگ نمایی داشته باشم و نه آنقدر بزرگ که کسی بخواهد مرا با چنین خبرسازی هایی کوچک کند. بنده بعنوان یک مسئول فقط تکلیف و وظیفه خود…

  ماجرای بمب‌گذاری در سخنرانی رسایی چه بود؟Reviewed by Farnaz on Jan 2Rating:

  حجت الاسلام رسایی در گفتگو با بی باک گفت: بنده نه آنقدر کوچکم که نیاز به بزرگ نمایی داشته باشم و نه آنقدر بزرگ که کسی بخواهد مرا با چنین خبرسازی هایی کوچک کند. بنده بعنوان یک مسئول فقط تکلیف و وظیفه خود را انجام می دهم.

  به گزارش سرویس سیاسی بی باک، حجت الاسلام حمید رسایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یكشنبه شب به اصفهان دعوت شده بود تا در مراسم گرامی‌داشت یوم الله 9 دی در مسجدالغفور این شهر سخنرانی كند. که این مراسم با تهدید به بمب گذاری همراه شد.

  پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد الغفور اصفهان، حجت‌الاسلام میردامادی امام جمعه موقت اصفهان به ایراد سخنرانی پرداخت و در حالی كه همه منتظر ورود حجت الاسلام رسایی نماینده مردم تهران به مسجد بودند، نیروهای انتظامی وارد شدند و به همراه مسئولان برگزاری این مراسم مردم را به بیرون از مسجد هدایت كرده و درب‌ها را نیز بستند.

  بر اساس این گزارش، جمع زیادی از مردم اصفهان در بیرون از مسجد تجمع كرده بودند كه عنوان شد علت بسته شدن درب‌های مسجد تهدید به بمب‌گذاری در این جلسه بوده است. این خبر به سرعت در بین مردم تجمع‌كننده پیچید و سبب شد نیمی از مردم محل را ترك كنند.

  در ادامه  مأموران امنیتی در محل حاضر شدند و ‌جست‌وجو را آغاز كردند اما مورد مشكوكی پیدا نشد و پس از گذشت نیم ساعت از این ماجرا، درب‌های مسجد به روی مردم گشوده شد و حجت الاسلام رسایی نیز از راه رسید و سخنرانی اش را آغاز كرد.

  با اینکه حجت الاسلام رسایی با رسانه ای شدن این خبر مخالف بود، یکی از رسانه های منسوب به شهردار تهران در اقدامی جالب پس از  کسب اطلاع از عوامل انتظامی اصفهان و انتشار این خبر، ادعا کرد که این حرکت به منظور جنگ روانی و قهرمان سازی از سوی حجت الاسلام رسایی صورت گرفته است که این رسانه به اصلاح مصداق بارز ” خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی” را از آن خود کرد.

  این رسانه در ادامه نوشت: این ماجرا ما را به یاد گذشته انداخت كه اطرافیان رئیس جمهور هم پیش از این در یك عملیات روانی مدعی شده بودند كه می‌خواستند ایشان را با هلی‌كوپتر ترور كنند. به هر حال این روزها نطق‌های داغ این نماینده درباره قوه قضاییه و  هاشمی رفسنجانی حاشیه‌هایی را برای او به وجود آورده است. به نظر می‌رسد پشت پرده این قبیل اقدامات چیزی جز جنگ روانی نباشد و در نهایت برخی  می‌خواهند  این موضوع را در بین مردم جلوه دهند كه حتما این تهدیدات از سوی طرفداران و عوامل شخصیت‌های بانفوذ كشور رخ می‌دهد و بدین ترتیب چهره یك قهرمان را از خود به نمایش بگذارند.

  حجت السلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در واکنش به این خبرسازی مغرضانه رسانه جدید التاسیس منسوب به شهردار تهران در گفتگو با خبرنگار بی باک گفت: این حادثه از طرف بنده اعلام نشده است و از طرف نیروی انتظامی مطرح شد که قبل از شروع جلسه در محل حضور پیدا کرد و به تجسس و بازرسی پرداختند که البته چیز مشکوکی هم پیدا نشد.

  وی افزود: خود بنده مخالف طرح چنین مساله ای بودم و اعلام کردم که چنین موضوعی صحت ندارد اما عوامل نیروی انتظامی بر اساس احساس وظیفه ذاتی خود و به علت حضور مردم و ایجاد امنیت این کار را انجام دادند.

  وی افزود: البته بنده شنیده ام که عامل تماس تلفنی هم بازداشت شده است اما مطمئن نیستم که این موضوع هم صحت داشته باشد.

  وی در پایان تصریح کرد: بنده نه آنقدر کوچکم که نیاز به بزرگ نمایی داشته باشم و نه آنقدر بزرگ که کسی بخواهد مرا با چنین خبرسازی هایی کوچک کند. بنده بعنوان یک مسئول فقط تکلیف و وظیفه خود را انجام می دهم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.