• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » شهردار نیویورک اپل را عامل افزایش جرایم شهر معرفی کرد!
  کد خبر : 1680724

  شهردار نیویورک اپل را عامل افزایش جرایم شهر معرفی کرد!

  شهردار نیویورک اپل را عامل افزایش جرایم شهر معرفی کرد!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating: درشرایطی که نرخ جرایم در شهر نیویورک امسال افزایش یافته، شهردار نیویورک به صورت عمومی اظهار داشته است که علت افزایش نرخ جرایم در این شهر محصور نگاه داشتن تقاضاهای عمومی برای آیفون جدید اپل است.  به گزارش ایران ویج…

  شهردار نیویورک اپل را عامل افزایش جرایم شهر معرفی کرد!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating:

  درشرایطی که نرخ جرایم در شهر نیویورک امسال افزایش یافته، شهردار نیویورک به صورت عمومی اظهار داشته است که علت افزایش نرخ جرایم در این شهر محصور نگاه داشتن تقاضاهای عمومی برای آیفون جدید اپل است. 

  به گزارش ایران ویج از مهر، میانگین افزایش جرایم بزرگ ۳۴۸۴ مورد بود. 

  افزایش دزدی محصولات اپل ۳۸۹۰ مورد بود و به نظر می‌رسد که این ارقام نشان دهنده این است که شرکت اپل را می‌توان عامل این افزایش نرخ جرایم قلمداد کرد و براساس دیدگاه شهردار نیویورک اگر این شرکت در سال ۲۰۰۷ ظاهر نمی‌شد، درحال حاضر این شهر از امنیت بیشتری برخوردار بود. 

  این نخستین باری نیست که یکی از مقامات نیویورک افزایش جرایم را به یک این شرکت فناوری نسبت می‌دهد. 

  چندی پیش نیز گزارش‌های اولیه جرایم در این شهر چنین نتیجه‌گیری کرده بود و این نتیجه‌گیری‌ها با ارائه آمار پشتیبانی می‌شد.

  برای ناامیدکردن طرفداران اپل باید گفت که مقامات این شهر سابقه دزدی از محصولات گلکسی S3 سامسونگ را در این میان به حساب نمی آورند.

  در نگاه کلی‌تر شهر نیویورک امسال افزایش جرایم اصلی را ثبت می‌کند، از زمان ثبت این آمار در سال ۱۹۶۳، آمار قتل کاهش یافته است و این شهر درگیر یک تحول غیرقابل باور شد. 

  در سال ۲۰۱۲ این شهر یک دوره ۲۴ ساعته باورنکردنی را ثبت کرد به طوری که در روز ۲۶ نوامبر هیچ جرم خشونت آمیزی ثبت نشده است. 

  شواهد پشت این ارزیابی که محصولات اپل عامل افزایش نرخ جرایم است یک نمونه از آمار است که از آن برای منحرف کردن یک خبر، یک ستاد سیاسی و یا یک سرمایه گذاری اقتصادی است. 

  بی‌تردید شهردار نیویورک نیز از این مسئله مطلع است.

  علت این مسئله می‌تواند یک موضوع عادی باشد، دزدی که انگیزه اقتصادی دارد، دستگاه‌هایی را هدف می گیرد که کم حجم بوده و از نظر ارزشی در سطح بالایی قرار دارند. 

  این گونه دستگاه‌ها عموما همراه مردم است یا در اتومبیل‌ها در معرض دید عمومی قرار دارد. آیپد و آیفون نمونه‌های خوبی از این دستگاه‌ها تلقی می شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.