• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دعوت رسمی احمدی نژاد از پاپ: به ایران بیایید!
  کد خبر : 1680451

  دعوت رسمی احمدی نژاد از پاپ: به ایران بیایید!

  دعوت رسمی احمدی نژاد از پاپ: به ایران بیایید!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating: محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای رسما از پاپ بندیکت شانزدهم رهبر کاتولیک های جهان برای بازدید از ایران دعوت به عمل آورده است. به گزارش عصر ایران وب سایت “ROMEREPORTS” با انتشار این خبر نوشت…

  دعوت رسمی احمدی نژاد از پاپ: به ایران بیایید!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating:

  محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای رسما از پاپ بندیکت شانزدهم رهبر کاتولیک های جهان برای بازدید از ایران دعوت به عمل آورده است.

  به گزارش عصر ایران وب سایت “ROMEREPORTS” با انتشار این خبر نوشت رییس جمهوری اسلامی ایران در این دعوت نامه رسمی و مکتوب از پاپ خواسته است در راستای تقویت گفتگوی بین ادیان و مسلمانان و مسیحیان از ایران دیدار کند.

  طبق این گزارش رییس جمهوری اسلامی ایران در این دعوت رسمی اعلام کرده که پاپ می تواند در جریان سفر به ایران از چند کلیسا در این کشور نیز بازدید کند.

  گفتنی است در فوریه 2012 (بهمن1390) نیز احمدی نژاد در جریان دیدار کاردینال “ژان لوئی توران ” رییس شورای جامعه اسقف های واتیکان به صورت شفاهی از پاپ برای دیدار از ایران دعوت به عمل آورده بود.

  این خبر هنوز رسما از سوی دفتر ریاست جمهوری تایید نشده است و در تماس خبرنگار عصر ایران با دفتر ریاست جمهوری برای اطلاع از صحت و سقم موضوع،پاسخی دریافت نشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.