• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت!
  کد خبر : 1680178

  هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت!

  هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating: برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته نوزدهم لیگ بر‌تر پرداخت. به گزارش «تابناک»، در بخش نخست برنامه ۹۰…

  هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت!Reviewed by Farnaz on Jan 1Rating:

  برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته نوزدهم لیگ بر‌تر پرداخت.

  به گزارش «تابناک»، در بخش نخست برنامه ۹۰ صحنه‌های کوتاهی از بازی‌های تیم ملی و گل‌های آن در سال‌های مشخص به تصویر کشیده شد.

  بنا بر این گزارش، وحید هاشمیان هلیکوپتر سابق و سرمربی کنونی هالستنبک و محمد فنایی کار‌شناس داوری مهمانان حضوری برنامه ۹۰ بودند. وی بر این باور بود، در بازی تیم‌های پرسپولیس و فجر، داور یک پنالتی به سود سرخ‌پوشان را نادیده گرفت و افزون بر این، در بازی استقلال و سایپا یک پنالتی به سود سایپا گرفته نشد و نیز بازیکن سایپا به دلیل خطا روی برهانی باید اخراج می‌شد.

  وحید هاشمیان درباره مسائل گوناگون سخن گفت؛ از حضورش به عنوان مربی در لیگ دسته پنج آلمان در تیم هالستنبک، اهداف خود در دنیای مربیگری، علت افت فوتبال ایران و مشکلاتش… .

  وی در ادامه درباره پرسش عادل فردوسی‌پور درباره این باشگاه گفت: تیم من در دسته پنجم آلمان است. در آنجا سه لیگ حرفه‌ای وجود دارد. پس از آن لیگ دسته چهارم مخصوص تیم‌های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی کشور است و لیگ پنج هم اختصاص به تیم‌های استانی دارد.

  وی در پاسخ به این که برای موفقیت از روابط استفاده می‌کند، گفت: در دوران بازیگری‌ام نیز از روابط استفاده نکردم و البته به ضرر من تمام شد. با این حال در مربیگری نیز نمی‌خواهم از رابطه استفاده کنم و اگر موفق نشوم کار دیگری خواهم کرد.

  مهاجم سابق تیم ملی در خصوص امکانات باشگاه‌ها و امکان انتقال تیم‌ها از شهری به شهر دیگر در آلمان تأیید کرد: امکانات تیم دسته پنجمی ما با پرسپولیس برابری می‌کند. در آلمان اینگونه نیست که اول مجوز تیم‌داری بدهند و بعد باشگاه به دنبال امکانات برود. هرگز هم تیمی به شهر دیگر منتقل نمی‌شود و بسیاری از تیم‌های مطرح همچون هوفن‌هایم نیز از رده‌های پایین پله پله بالا آمده‌اند.

  وی با اشاره به انتقال پاس به همدان گفت: من در ایران در سه تیم فتح، پاس و پرسپولیس بازی کرده‌ام که دو تیم اولی نابود شدند و امیدارم این اتفاق برای پرسپولیس رخ ندهد!

  اما سخنان پایانی بازیکن سابق تیم ملی

  هاشمیان گفته بود: اگر در سال ۲۰۰۵ گلزنی نمی‌کردم، تیم ملی به جام حهانی نمی‌رفت. وحید اما این پرسش مجری برنامه نود را هم این گونه پاسخ داد: هنگامی که یک تیم نتیجه می‌گیرد، هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید به خاطر گلی که من زدم، تیم موفق شده است. فوتبال بازی گروهی است و در پیروزی‌ها و شکست‌های آن هم بازیکنان سهیمند.

  درگیری لفظی رویانیان و فردوسی‌پور در برنامه نود

  در برنامه این هفته ۹۰ عادل به بحث مبلغ پرداختی پرسپولیس به فجر برای جذب علیرضا حقیقی اشاره و سرهنگ عاری، سرپرست فجر تأیید کرد که پرسپولیس ششصد میلیون تومان بابت رضایت‌نامه این بازیکن پرداخت کرده و شنیده شده که ۵۵۰ میلیون نیز به این بازیکن داده است.

  در ادامه رویانیان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه آمد و با عصبانیت به فردوسی‌پور گفت: شما حق ندارید چنین کاری کنید. آقای عاری بی‌خود کرده است که درباره رقم قرارداد حقیقی و پرسپولیس صحبت می‌کند؛ چرا مغلطه می‌کنید؟

  وی که یکی از مهمانان تلفنی برنامه نود بود، رقم اعلام شده درباره قرارداد حقیقی را دروغ محض خواند و افزود: ششصد میلیون تومان با افتخار به تیم فجر دادم و اگر پول داشته باشم باز هم به این گونه تیم‌ها کمک می‌کنم. من برای شما و برنامه شما متأسفم.

  رویانیان که به شدت عصبانی شده بود، گفت: فاتحه فوتبال را باید بخوانیم؛ اکنون سیزده سال است که شما دارید برنامه اجرا می‌کنید و فوتبال ما این گونه است. صدا و سیما فرهنگ ساز است، برنامه شما هم باید فرهنگ ساز باشد.

  مدیر عامل پرسپولیس خطاب به فردوسی‌پور گفت: آقای فردوسی‌پور، شما سفسطه کردید. شما اگر نصیحتی داری به هم سن و سالان خودت بکن. نیازی نیست من را نصیحت کنی و ادامه داد: من دیگر برای حفظ شأن و شخصیت خودم روی خط برنامه شما نمی‌آیم. من به عنوان یک پاسدار، شأن خودم را حفظ می‌کنم و با شما که به شخصیت انسان‌ها توهین می‌کنید، دیگر صحبت نمی‌کنم.

  رویانیان همچنین خاطرنشان کرد: پرسپولیس پول ندارد. من شرمم می‌آید از این تهمت‌ها که به پرسپولیس می‌زنید. من از سپاهان و استقلال که بیشتر خرج نکردم. چرا فکر می‌کنند که من پول دارم. من پول ندارم. چرا باید به مردم جور دیگری بفهمانید؟

  پس از بررسی مسائل داوری هفته نوزدهم، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انظباطی درباره موافقت با اعاده دادرسی داماش گیلان گفت: موافقت با اعاده دادرسی داماش گیلان هیچ ربطی به سخنان عابدینی، مدیر عامل این باشگاه نداشته و این حق قانونی هر باشگاه است که نسبت به حکم صادره اعتراض کند و درخواست اعاده دادرسی داشته باشد؛ البته عابدینی به دلیل سخنانش در رسانه‌ها و مطبوعات، باید در کمیته انظباطی پاسخگو باشد.

  سپس احمد رضا براتی، کار‌شناس حقوقی روی خط تلفنی آمد و درباره فسخ قرارداد لیام ردی با استقلال گفت: بنا بر قانون، فسخ قرارداد لیام ردی مشروط بوده و قرار است اگر باشگاه استقلال تا هجدهم دی مبلغ ۸۴ هزار دلار را به لیام ردی پرداخت کند، قرارداد وی فسخ شود. در هر صورت، چون بستن قرارداد فرهاد مجیدی، وابسته به فسخ قرارداد لیم ردی بوده و این مسأله در زمان نقل و انتقالات صورت نگرفته، قرارداد فرهاد مجیدی قانونی نیست.

  پس از آن حسن‌زاده نیز سخنانی راجع به فسخ قرارداد لیام ردی گفت و ادامه داد: در برنامه بعدی نود در این باری، مفصل صحبت خواهد کرد.

  در بخش پایانی، گزارشی از حواشی مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال استان مرکزی پخش شد، غفاری سال‌هاست ریاست هیأت فوتبال استان مرکزی را بر عهده دارد. سایر کاندیدا‌ها نسبت به اساسنامه اعتراض داشتند و بر این باور بودند که اساسنامه به گونه‌‌ای است که هر بار انتخابات انجام شود، افراد رأی دهنده طوری چیده می‌شوند که غفاری رئیس انتخاب شود. در این برنامه، دقایقی به بررسی این موضوع پرداخته و همچنین مقرر شد تا در برنامه هفته آینده نیز این موضوع بررسی شود.

  پرسش و پاسخ نظرسنجی

  پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بهترین تیم ملی سه دهه اخیر کدامند: ۱ ـ ۱۹۸۴، ۲ـ ۱۹۹۰، ۳ ـ ۱۹۹۶، ۴ـ ۱۹۹۸، ۵ ـ ۲۰۰۴؛ در این نظرسنجی، نزدیک ۶۲ درصد به گزینه چهار، نزدیک ۱۷ درصد به سه و نزدیک ۸ درصد به دو رأی دادند و مابقی، گزینه‌های دیگر را برگزیدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.