• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل , داخلی » ایران به دنبال دادن اطلاعات غلط به مردم ترکیه است!
  کد خبر : 1676649

  ایران به دنبال دادن اطلاعات غلط به مردم ترکیه است!

  ایران به دنبال دادن اطلاعات غلط به مردم ترکیه است!Reviewed by Farnaz on Dec 30Rating: سرویس بین الملل افکارنیوز _ روزنامه حریت چاپ ترکیه ، احمد داوود اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه، مدعی شده است که احتمال می رود مقامات ایرانی با سوء استفاده از مسئله استقرار موشک های پاتریوت در خاک این کشور ،…

  ایران به دنبال دادن اطلاعات غلط به مردم ترکیه است!Reviewed by Farnaz on Dec 30Rating:

  سرویس بین الملل افکارنیوز _ روزنامه حریت چاپ ترکیه ، احمد داوود اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه، مدعی شده است که احتمال می رود مقامات ایرانی با سوء استفاده از مسئله استقرار موشک های پاتریوت در خاک این کشور ، به دنبال راه اندازی جنگ روانی متشکل  از اطلاعات غلط در بین مردم ترکیه هستند!

  به گزارش افکار نیوز ، وزیر امورخارجی ترکیه علت مخالفت ایرانی ها را با پاتریوت ریشه در دو دلیل عنوان کرد. به عقیده او، دلیل اول ریشه در ناآگاهی ایرانیان دارد! وی گفت: “این دلیل نیست؛ چرا که ما آنها را آگاه کرده ایم.” او در ادامه گفت: ” و اما دلیل دوم این است که ایران با بهره برداری از موضوع موشک های پاتریوت، منجر به ایجاد سوء تفاهم در افکارعمومی ترکیه می شود و ما به طرف ایرانی خود در مورد این موضوع هشدار داده ایم.”

  وزیر امور خارجه ترکیه بار دیگر تاکید کرد که موشک های پاتریوت تهدیدی برای ایران نیست و بعد از رفع خطر ها از خاک ترکیه، موشک های پاتریوت این کشور را ترک خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.