• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » کودک 9 ساله مسجد شیعیان را منفجر کرد+عکس
  کد خبر : 167139

  کودک 9 ساله مسجد شیعیان را منفجر کرد+عکس

  کودک 9 ساله مسجد شیعیان را منفجر کرد+عکسReviewed by Aryan on Nov 28Rating: شیعه آنلاین: دو ماه پس از آن انفجار، «علوان» تلاش کرد همسر خود را مجددا فریب دهد تا کاظم را نیز آماده کند اما کاظم 18 ساله که از ماجرا بو برد، شبانه از منزل فرار کرد. یکی از نیروهای امنیتی عراق…

  کودک 9 ساله مسجد شیعیان را منفجر کرد+عکسReviewed by Aryan on Nov 28Rating:

  شیعه آنلاین: دو ماه پس از آن انفجار، «علوان» تلاش کرد همسر خود را مجددا فریب دهد تا کاظم را نیز آماده کند اما کاظم 18 ساله که از ماجرا بو برد، شبانه از منزل فرار کرد.

  یکی از نیروهای امنیتی عراق که خواست نامش فاش نشود طی اظهاراتی گفت: هفته گذشته در استان سنی نشین “دیالی” زنی را بازداشت کرده ایم که فرزند 9 ساله خود را در راه منفجر کردن یکی از مساجد شیعیان از دست داده است.

  وی در ادامه افزود: همکاران امنیتی بنده موفق شدند پس از چند روز کار اطلاعاتی، زنی بنام «س. العبیدی» را بازداشت کنند که او اعتراف کرده در سال 2006 میلادی برای منفجر کردن یکی از مساجد شیعیان در “دیالی”، کودک 9 ساله خود را آماده و آن مسجد شیعی را منفجر کرد.

  این مقام امنیتی عراقی همچنین گفت: این زن که از اعضای شبکه تروریستی القاعده است، به همراه همسر جدیدش «حمید علوان» 53 ساله که او نیز عضو این شبکه تروریستی است، بازداشت شد. این دو نفر پس از عملیات اخیر نیروهای تروریستی القاعده علیه نیروهای “بیداری عراق” بازداشت شدند.

  وی افزود: خانم «س. العبیدی» مادر “کاظم” 18 ساله و “هناء” 14 ساله و “مرتضی” 9 ساله است. این مادر تروریست، مرتضی را برای منفجر کردن این مسجد شیعی آماده کرد. او از اهالی روستای “خالص” در استان “دیالی” است. همسر جدید وی، مسئول هماهنگی عملیات های شبکه تروریستی القاعده در منطقه “العامریه” عراق بوده است.

  این مقام امنیتی گفت: در واقع «حمید علوان» همسر خود را فریب داد و از وی خواست که کودک 9 ساله اش را برای انفجار این مسجد شیعی آماده کند. خانم «س. العبیدی» هم با حرف های فریبنده او فریب خورد و کودک خود را آماده کرد. در مسیر رسیدن به مسجد، ناگهان کنترل خود را از دست داد و شروع کرد به گریه کردن اما اشک های او فایده ای نداشت زیرا «علوان» او را از خودرو پیدا کرد و فورا مرتضی را به نزدیکی محل عملیات رساند و او را راهی مسجد کرد. دقایقی بعد مسجد منفجر شد و 9 تن شهید و 8 تن دیگر زخمی شدند.

  وی در ادامه افزود: دو ماه پس از آن انفجار، «علوان» تلاش کرد همسر خود را مجددا فریب دهد تا کاظم را نیز آماده کند اما کاظم 18 ساله که از ماجرا بو برد، شبانه از منزل فرار کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.