• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اتحادیه عرب سوریه را تحریم کرد
  کد خبر : 165983

  اتحادیه عرب سوریه را تحریم کرد

  اتحادیه عرب سوریه را تحریم کرد Reviewed by Aryan on Nov 27Rating: العالم نوشت: وزرای امورخارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در نشست امروز، با اعمال برخی تحریم ها علیه سوریه موافقت کردند. “نبیل العربی” دبیرکل اتحادیه عرب با اعلام این تحریم ها، گفت در صورت امضای پروتکل ناظران، این اتحادیه در تحریم ها تجدیدنظر می…

  اتحادیه عرب سوریه را تحریم کرد Reviewed by Aryan on Nov 27Rating:

  العالم نوشت:

  وزرای امورخارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در نشست امروز، با اعمال برخی تحریم ها علیه سوریه موافقت کردند.

  “نبیل العربی” دبیرکل اتحادیه عرب با اعلام این تحریم ها، گفت در صورت امضای پروتکل ناظران، این اتحادیه در تحریم ها تجدیدنظر می کند.

  “حمد بن جاسم” وزیر امورخارجه قطر نیز در پایان نشست امروز به خبرنگاران گفت، تصمیم های اتحادیه عرب ضد سوریه شامل توقف طرح های تجاری و سرمایه گذاری، و بلوکه کردن اموال نظام سوریه، و توقف همکاری ها با بانک مرزی این کشور است.

  وزیر امورخارجه قطر همچنین درباره دخالتهای خارجی در سوریه در صورت ناتوانی اتحادیه عرب در حل موضوع سوریه، اظهار نگرانی کرد.

  به گفته حمد بن جاسم، تحریم سوریه در اتحادیه عرب با مخالفت و اعتراض لبنان و عراق مواجه شد.

   موافقت ضمنی اعراب با دخالت خارجی درسوریه

  “ولید المعلم” وزیر امورخارجه سوریه، دیروز در نامه ای به نبیل العربی، اتحادیه عرب را به اقدام برای بین المللی کردن مسأله سوریه، و باز کردن راه دخالتهای خارجی در این کشور متهم کرد.

  ولید المعلم در این نامه گفت: سوریه بارها بر تلاش خود برای حفظ کار مشترک عربی در چارچوب اتحادیه عرب تاکید کرده، ولی صدور تصمیم اخیر این اتحادیه در تاریخ 24/11/2011 بیانگر چیزی جز موافقت ضمنی با بین المللی کردن اوضاع سوریه، و دخالت خارجی در امور داخلی این کشور نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.