• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » دورکاری در پایتخت اجباری می‌شود
  کد خبر : 165287

  دورکاری در پایتخت اجباری می‌شود

  دورکاری در پایتخت اجباری می‌شودReviewed by Aryan on Nov 27Rating: به نقل از فارس، نصرالله ابراهیمی درباره اجباری شدن طرح دورکاری در دستگاه‌‌های استان تهران اظهار داشت: الزامات قانونی برای اجباری شدن طرح دورکاری در حال بررسی است که پس از تصویب ابلاغ می‌شود. وی ادامه داد: در صورتی که دورکاری اجباری شود، با شناسایی آن…

  دورکاری در پایتخت اجباری می‌شودReviewed by Aryan on Nov 27Rating:

  به نقل از فارس، نصرالله ابراهیمی درباره اجباری شدن طرح دورکاری در دستگاه‌‌های استان تهران اظهار داشت: الزامات قانونی برای اجباری شدن طرح دورکاری در حال بررسی است که پس از تصویب ابلاغ می‌شود.

  وی ادامه داد: در صورتی که دورکاری اجباری شود، با شناسایی آن بخش از خدمات قابل دورکاری در دستگاه‌ها، کارمندانی که توانایی دورکاری را دارند براساس مصوبات جدید دورکار می‌شوند.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با تأکید بر اینکه طرح دورکاری اجباری هنوز اجرایی نشده است، گفت: تاکنون دورکاری به صورت رضایت کارمند و دستگاه عملیاتی می‌شد ولی با اجرای این طرح کارمند و دستگاه‌ها موظف به دورکاری هستند.

   ابراهیمی بیان داشت: بخش‌هایی در دستگاه‌های مختلف برای دورکاری اجباری شناسایی می‌شوند و کارمندان آن بخش به صورت دورکار انجام وظیفه می‌کنند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.