• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزير دفاع : خود را براي چه تعداد كشته آماده كرده‌ايد؟
  کد خبر : 163647

  وزير دفاع : خود را براي چه تعداد كشته آماده كرده‌ايد؟

  وزير دفاع : خود را براي چه تعداد كشته آماده كرده‌ايد؟Reviewed by Aryan on Nov 27Rating: سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز یكشنبه در رزمایش 50 هزار نفری فداییان انقلاب جهانی اسلام در بوشهر افزود: آنهایی كه ملت ایران را تهدید می كنند باید به چند سوال پاسخ دهند نخست اینكه خودشان را برای چه…

  وزير دفاع : خود را براي چه تعداد كشته آماده كرده‌ايد؟Reviewed by Aryan on Nov 27Rating:

  سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز یكشنبه در رزمایش 50 هزار نفری فداییان انقلاب جهانی اسلام در بوشهر افزود: آنهایی كه ملت ایران را تهدید می كنند باید به چند سوال پاسخ دهند نخست اینكه خودشان را برای چه تعداد كشته آماده كرده اند. وي گفت: ملتی كه بزرگترین ارزشش جهاد فی سبیل الله است، تهدید پذیر نیست.

  وی اضافه كرد: آنها باید پاسخ دهند كه برای چه مدت نبرد، غرق شدن چند ناوشان و انواع حملات و ضربات كوبنده بسیجیان دریا دل با انواع موشك ها، اژدرهای سطحی و زیر سطحی آمادگی و تحمل دارند.

  وحیدی یادآورشد: سردمداران آمریكایی گمان نكنند تا حالا جنگ واقعی را تجربه كرده اند، زیرا در عراق رژیم بعث صدام عقب نشینی كرد و در افغانستان نیز كسی نبود كه بجنگد اما با این وجود در این كشورها وضعیت آنها وخیم است.

  وی با بیان اینكه ایران برای آمریكا ویتنام نیست گفت: ایران اسلامی آنچنان مقتدر و قوی است كه در صورت حماقت سردمداران آمریكا جنگ واقعی را نشان خواهد داد.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینكه آیا رژیم صهیونیستی خودش را برای 150هزار موشك آماده كرده است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی وقتی بخواهد تهدیدش را عملی كند رزمندگان اسلام می توانند انتقام ده ها سالی كه این رژیم علیه مسلمانان ظلم كرده است را بگیرند.

  وی گفت: آنها هنوز انتقام صبرا و شتیلا و كشتارهایی كه در اردوگاه ها و غزه انجام داده اند را پس نداده اند.

  وحیدی افزود: حاكمان رژیم جعلی صهیونیستی گمان می كنند كه ملت و بسیجیان ما در ایران و در عالم به آنها مهلت نفس كشیدن خواهند داد.

  وحيدي یادآورشد: ملت ایران پشتوانه غنی عاشورا و مهدویت را دارد و براساس رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری آنچنان قدرت منسجمی تشكیل شده است كه كسی نمی تواند در آن خللی ایجاد كند.

  وزیر دفاع و پستیبانی نیروهای مسلح افزود: با وجود تهدیدها و فشارهای رژیم های استكباری علیه ایران اسلامی در 33سال گذشته قدرت انقلاب روز به روز افزونتر شده است.

  وحیدی بیان كرد: امروز توازن منطقه ای به ضرر رژیم صهیونیستی بهم خورده و گلو و راه تنفس این رژیم نامشروع را می بندد.

  وی اضافه كرد: مسوولان اطلاعاتی و نظامی رژیم اشغالگر قدس و كشورهای استكباری به صورت رسمی اعلام می كنند كه اگر به ایران حمله كنیم چه بسا حیات ما به خطر خواهد افتاد و این امر باعث اختلاف در بین آنها شده است.

  وحیدی گفت: كشتی های آمریكایی به هر منطقه ای گسیل می شدند مردم آن كشورها دست های خود را بالا می بردند اما امروز حضور ناوگان آنها در منطقه با چالش جدی روبه رو شده است بطوری كه تحت كنترل دائمی نیروهای مسلح ما هستند.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بسیج به عنوان كانون مدیریت كارآمد و الگو ساز در جهان یاد كرد و افزود: ما با اتكا به بسیج و رهبر فرزانه می رویم تا به حول و قوه الهی امت اسلامی را شاهد باشیم.

  وی ادامه داد: امروز نمی توانیم بگوییم مسلمان هستیم اما دستمان در دست آمریكا باشد و با رژیم صهیونیستی نیز سر و سری داشته باشیم.

  وحیدی با بیان اینكه بسیج ریشه در عاشورا دارد اضافه كرد: بسیج اخلاص را از عاشورا به ارث برده است.

  وی افزود: بسیج، آبادانی، ارزش مداری، الگوسازی و حركت به سمت سعادت و قدرت است.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد: بسیج درعرض حركت می كند و مرز و جغرافیا نمی شناسد و اگر امروز جوامع اسلامی نیز قالب شكسته اند و پرواز جدیدی را امتحان می كنند، نشات گرفته از تفكر بسیجی است.

  وی از رئیسعلی دلواری نیز به عنوان یك بسیجی یاد كرد و گفت: استان بوشهر كارنامه درخشانی در مبارزه با استعمار و استبداد دارد و در دوران دفاع مقدس نیز در عرصه های مختلف حضور اثرگذاری داشت.

  وحیدی افزود: این رزمایش 50هزار نفری در كنار آبهای نیلگون خلیج فارس پیام مهمی برای دشمنان ملت ایران دارد كه ما آماده ایم برای دفاع همه جانبه از كشور جان خود را نثار كنیم و آبهای خلیج فارس و دریای عمان هرگز نمی تواند مورد طمع و سوء استفاده دشمن قرار گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • dara

   چوایران نباشد تن من مباد

  • اكبر صفري

   اي رهبر فرزانه از تو به يك اشارت از ما به سر دويدن

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.