• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » واکنش رویانیان به حکم شیث و نصرتی
  کد خبر : 163537

  واکنش رویانیان به حکم شیث و نصرتی

  واکنش رویانیان به حکم شیث و نصرتیReviewed by Aryan on Nov 27Rating: سایت رسمی باشگاه پرسپولیس» مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در انتقاد از رای کمیته انضباطی مبنی بر جریمه باشگاه به دلیل مسامحه گفت: باشگاه پرسپولیس قاطع ترین تصمیم را در مورد این بازیکنان اخذ کرد و اگر قرار است جریمه ای انجام شود، باید…

  واکنش رویانیان به حکم شیث و نصرتیReviewed by Aryan on Nov 27Rating:

  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس» مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در انتقاد از رای کمیته انضباطی مبنی بر جریمه باشگاه به دلیل مسامحه گفت: باشگاه پرسپولیس قاطع ترین تصمیم را در مورد این بازیکنان اخذ کرد و اگر قرار است جریمه ای انجام شود، باید کمیته انضباطی و سازمان لیگ جریمه شوند نه باشگاه پرسپولیس.

  محمد رویانیان افزود: متاسفانه کمیته انضباطی در گذشته در زمینه تخلفات انجام گرفته در بازی ها هیچ گونه برخورد قوی از خود نشان نداده و حالا یک باره تحت تاثیر جو رسانه ای باشگاه پرسپولیس را که قاطع ترین تصمیم را در زمینه برخورد با بازیکنانش گرفته است متهم به مسامحه کرده و جریمه می کند و من یقین دارم که حکم این کمیته بر اساس اصول شرعی و اخلاقی بوده و تنها تحت تاثیر جو رسانه ای اخذ شده است.

  وی با انتقاد از شدید از زمان اعلام رای کمیته انصباطی افزود: اعلام رای کمیته انضباطی آن هم در شرایطی که تنها کمتر از شش ساعت به بازی حساس تیم پرسپولیس در جام حذفی باقی مانده، نشانگر چه چیزی است، حالا می خواهند با ضربه زدن به روحیه تیم، قاطعیت خودشان را نشان دهند؟!

  وی خاطر نشان کرد: اگر در بازی های گذشته لیگ با بازیکنان متخلف که گاهی در زمین فوتبال از خجالت یکدیگر در می آیند و یا با در آوردن پوشش خود باعث جریحه دارد شدن احساسات می شوند، برخورد جدی می شد، آن زمان می توانستیم بگوئیم رای امروز کمیته انضباطی قاطع است ولی وقتی می بینیم عملکرد در این زمینه ها ضعیف بوده، پس معلوم است رسانه ها و برخی برنامه های ورزشی برای کمیته انضباطی حکم صادر کرده اند.

  رویانیان با طرح این پرسش که مسامحه باشگاه پرسپولیس که در رای کمیته انضباطی به آن اشاره شده است به چه معناست، گفت: تصمیمی که من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای تنبیه دو بازیکن اخذ کردم بسیار قوی تر از حکم کمیته انضباطی بود و آیا اخراج دو بازیکن و 550 میلیون تومان جریمه، مسامحه است؟

  وی گفت: مسامحه کاری آیا در زمان من بوده یا در گذشته اتفاق افتاده است؟ اگر در زمان گذشته بوده چرا تاکنون برخورد نداشته اید و اگر در زمان مدیریت دو ماهه من است که قاطع ترین تصمیم برای برخورد با متخلفان اخذ شده است.

  وی در ادامه تصریح کرد: به جای این گونه صحبت ها باید ریشه اقدامات را در درست عمل نکردن به وظایف قانونی در سازمان لیگ و کمیته انضباطی جستجو کرد و اگر بنا بر جریمه است ابتدا باید آنها جریمه شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.