• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » آدم خوارها جهانگرد آلمانی را در جنگل خوردند
  کد خبر : 16305

  آدم خوارها جهانگرد آلمانی را در جنگل خوردند

  آدم خوارها جهانگرد آلمانی را در جنگل خوردندReviewed by Aryan on Oct 19Rating: آدم خوارهای قرن ۲۱ در جزیره ساوث سی فرانسه، یك جهانگرد آلمانی را خوردند . پلیس بقایای جسد این مرد ۴۰ساله را در حالی كه بخش هایی از بدنش كباب شده بود، پیدا كردند. به گزارش خبرآنلاین به نقل از دیلی میل،…

  آدم خوارها جهانگرد آلمانی را در جنگل خوردندReviewed by Aryan on Oct 19Rating:

  آدم خوارهای قرن ۲۱ در جزیره ساوث سی فرانسه، یك جهانگرد آلمانی را خوردند . پلیس بقایای جسد این مرد ۴۰ساله را در حالی كه بخش هایی از بدنش كباب شده بود، پیدا كردند.

  به گزارش خبرآنلاین به نقل از دیلی میل، این مرد ۴۰ ساله كه استفان رامین نام دارد از سال ۲۰۰۸ به اتفاق نامزدش تصمیم به جهانگردی گرفته بود.

  تحقیقات پلیس نشان می دهد، هنگامی كه مرد قربانی همراه نامزدش در سواحل فوكوهیوا (متعلق به فرانسه) در اقیانوس اطلس از قایق پیاده شدند، قصد شكار بز كردند. هایكی دورچ (۳۷ ساله ـ نامزد استفان) گفت: با دیدن بزهای وحشی قصد داشتیم یكی از آنها را شكار كنیم به همین خاطر ، نامزدم از من جدا شد و به اتفاق فردی به نام هندی هایتی ـ راهنمای سفر ـ محل را ترك كردند.

  هایكی دورچ افزود، ساعتی بعد مرد راهنما به نزد من بازگشت و عنوان كرد برای نامزدم حادثه تلخی رخ داده و اكنون نیازمند كمك است.

  زن جهانگرد اضافه كرد: قصد داشتم به كمك نامزدم بروم كه به یكباره مرد راهنما به من حمله ور شد، پس از آن مرا به درخت بست و مورد تجاوز قرار داد.

  وی تصریح كرد: پس از آن كه مرد راهنما مرا در جنگل رها كرد به سختی خود را به قایق رسانده و از مقامات محلی درخواست كمك كردم.

  گزارش ها حاكی است، پس از اظهارات این زن آلمانی مقامات محلی جستجو در جزیره را آغاز كردند و سرانجام توانستند بقایای استخوان و دندان های پرشده فلزی استفان را پیدا كنند.

  كارشناسان جنایی عنوان كردند، مرد جهانگرد از سوی آدم رباها كشته و خورده شده است؛ زیرا یافته های پلیس جنایی نشان می دهد، روش كشته شدن مرد جهانگرد یك روش سنتی و قدیمی در این جزیره است.

  با انتقال استخوان های مرد جهانگرد، خوزه تورل از بازپرس های فرانسوی در این جزایر گفت: هفته ها طول می كشد تا استخوان های یافت شده به بانك اطلاعات دی .ان.ای آلمان منتقل شود تا نتیجه مشخص به دست آید.

  پس از انتشار خبر حضور آدمخواران در جزیره ساوث سی، روزنامه آلمان بیلد در این باره نوشت، هندی هایتی (مرد راهنما) مظنون اصلی این ماجراست و ممكن است آدمخوار باشد. این روزنامه افزود، استخوان های یافت شده به فاصله چند متری از هم پیدا شده و استخوان ها بوی گوشت سوخته شده می دادند و لباس های قربانی نیز در همان اطراف به صورت پراكنده به دست آمده كه نشان می دهد آدمخواران به طور سنتی لباس های قربانی را درآورده و سپس او را خورده اند.

  هنوز معلوم نیست دورچ (نامزد مرد قربانی) در جزیره مانده یا به آلمان بازگشته است. تحقیقات نشان می دهد آخرین بقایای آدمخواران در گینه پاپوا و در قبیله ای به نام كو.رو.وای یافت شده اند كه برای تفریح گوشت آدم می خوردند. حدود ۳۰۰۰ نفر از افراد این قبیله تا سال ۱۹۷۰ چیزی درباره دنیای مدرن نمی دانستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.