• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ترین ها و رکوردهای جهانی گینس » ازدواج هاي عجيب و غريب!+تصاوير
  کد خبر : 16276

  ازدواج هاي عجيب و غريب!+تصاوير

  ازدواج هاي عجيب و غريب!+تصاويرReviewed by Aryan on Oct 19Rating: در اين دنياي ديوانه، بعضي از كساني كه به هر دلیلی نتوانسته‌اند زوج مناسب خود را از بین آدمهای دور و برشان پیدا کنند، تصمیم گرفته‌اند برای ازدواج، به انتخاب چیز دیگری فکر کنند و رسما به عقد ازدواج آن چیز درآیند. در اینجا لیست بعضي…

  ازدواج هاي عجيب و غريب!+تصاويرReviewed by Aryan on Oct 19Rating:

  در اين دنياي ديوانه، بعضي از كساني كه به هر دلیلی نتوانسته‌اند زوج مناسب خود را از بین آدمهای دور و برشان پیدا کنند، تصمیم گرفته‌اند برای ازدواج، به انتخاب چیز دیگری فکر کنند و رسما به عقد ازدواج آن چیز درآیند. در اینجا لیست بعضي از این آدمها را تهيه كرده ام كه مرورشان حتما براي شما جالب خواهد بود:

      ازدواج با نامزد مرده

  اين زن 26 ساله فرانسوي، نامزد خود را از دست داد اما تصميم گرفت با او ازدواج كند. ثبت ازدواج با نامزد مرده، گاهي در گوشه و كناردنيا اتفاق مي‌افتد.

     ازدواج با يك شخصيت كارتوني!

  اين مرد ژاپني با دختر مورد علاقه‌اش كه البته يك كاراكتر كارتوني بود، ازدواج كرد!

   ازدواج با كاج!

  «اندی پارك» انگلیسی که طی 17 سال گذشته هر شب، شام كریسمس خورده و به آقای «كریسمس» معروف شده، گفته است: من بیش از هر چیز دیگری عاشق درخت كریسمسم هستم و به همین دلیل می‌خواهم با آن ازدواج كنم. من هم اكنون برای درختم یك حلقه ازدواج خریده‌ام، اما هنوز مطمئن نیستم كه آن را به كدام شاخه‌اش می‌خواهم بیاویزم، تنها مشكل، پیدا كردن یك كشیش محلی است كه بخواهد این مراسم را انجام دهد!
  «پارك» می‌گوید: هر چند فقط دو سال است كه این درخت پلاستیكی را دارم، اما احساس می‌كنم واقعا مثل بهترین دوست من است و هرگز از تماشای آن در اتاق نشیمن خانه‌ام خسته نمی‌شوم.

  اردواج با برج ايفل!

  درسال 2007 اين زن با برج ايفل ازدواج كرد!

      ازدواج با ديوار برلين!

  در سال 1979 «ايجا ريتا»ي آلماني با ديوار برلين ازدواج كرد! او  كه تا آن وقت هرگز شوهر يا حتي دوست پسري نداشت، معتقد بود شکل ديوار برلين بسیار ۳xی است!

  ازدواج با عروسك!

  اين مرد آمريكايي، پس از ازدواج با عروسكي كه در تصوير مي‌بينيد، گفت:« او چيزهايي به من مي‌دهد كه در هيچ همسر ديگري نمي‌توانستم پيدا كنم، مثلا… سكوت!» داماد خوشحال افزود:«‌از طرف ديگر چنين زني براي آرايش و لباسش، پول خرج نمي‌كند و هرگز دچار سردرد و ناراحتي‌هاي زنانه نمي‌شود.»

      ***

  درسال 2003 «جنيفر هويز» در كشور هلند با خودش پيمان زناشويي بست! او كه در آن سال  تازه پدرش را از دست داده بود، براي فراموش كردن داغ جانسوزش با اين ازدواج به زندگي خودش تنوعي بخشيد. البته وقتي متوجه شد اين حركت نمايشي، تغيير چنداني در زندگي‌اش به وجود نياورده، در سال 2006 اين نكته را هم اضافه كرد كه ازدواج او با خودش، به معناي آن نيست كه از پيداكردن شوهر خوب نااميد شده و در صورت پيدا كردن يك مرد مناسب، حاضر است دوباره ازدواج كند!

       ازدواج سرخود!

  به دنبال او و در اكتبر سال ۲۰۱۰،‌ يك زن سي ساله تايواني به نام «چن وي يه» نيز با خودش ازدواج كرد.
  چن که یک کارمند اداری است، گفت:« ازدواج من راهی است برای نشان دادن این که چقدر به خودم مطمئن و خوش‌بین هستم و این که خودم را همان طور که هستم قبول دارم.»
  او افزود:« ما برای این که بتوانیم به دیگران عشق بورزیم، نخست باید خودمان را دوست داشته باشیم. در واقع ما باید پیش از این که با آن شخص خاص ازدواج کنيم، با خودمان ازدواج کنیم! اين تصميم به معناي مخالفت من با ازدواج نيست. فقط اميدوارم با اين كار بتوانم با باورهاي غلط جامعه سنتي در اين مورد مبارزه كنم. اين كه مردم با ديده تحقير به من نگاه كنند يا لقب‌هاي نامناسب بدهند شايسته هيچ زني نيست. سي سالگي براي من يكي از بهترين دوره‌هاي زندگي است. شغل عالي و تجربيات موفقي دارم اما هنوز شريكي براي زندگي ام پيدا نكرده‌ام. خب، چه كاري از دستم بر مي‌آيد؟»

  چن هم اميدوار است روزي با يافتن مرد روياهايش، بتواند با او يك ازدواج واقعي داشته باشد.

  خود درگيري!

  مردها هم گاهي با خودشان ازدواج مي‌كنند اما دلايلشان مي‌تواند متفاوت باشد. «لیو» ۳۶ ساله اهل شهر ژوهایی چين، كه در مراسمی سنتی و در برابر ۱۰۰ مهمان با آدمكی اسفنجی شبیه خود به عنوان عروس خانم پیمان زناشویی بسته بود،گفت: «‌ با تمام احترامی كه برای سنن گذشتگان قائلم، از آنجا كه فقط توانستم عاشق خودم بشوم، تصمیم گرفتم با خودم ازدواج كنم. دلایل زیاد دیگری برای ازدواج با خودم می توانم ارایه بدهم كه یكی از آنها نارضایتی از واقعیات موجود زندگی است. این ازدواج، دوباره مرا به اصل خودم برمی گرداند و تعریف من از ازدواج با تعریف دیگران فرق دارد.»

     ازدواج با سگ! 

  اين پسرها هم با سگ‌هاي خودشان ازدواج كرده اند. حتي سايت خارجي كه درباره شان نوشته، از آنها به عنوان« سوپرديوانه» نام مي‌برد!

      

  در گوشه‌اي ديگر از دنيا، «سلوكومار»، مرد33 ساله هندو با يك سگ پيمان ازدواج مي‌بندد، تنها به اين دليل كه سال‌ها پيش دو سگ را با سنگ كشته و از درخت آويزان كرده و اكنون احساس عذاب وجدان مي‌كند و طبق رسوم آنها، تنها راه چاره اش، ازدواج با يك سگ مي‌باشد!

       ازدواج با روبات!

  « باني برتون» كه با روبات R2-D2 ازدواج كرده مي‌گويد:«‌ گاهي يك دختر فقط بايد به نداي قلبش گوش بدهد، بدون توجه به اين كه اين ندا او را به كجا مي‌برد. من هنوز مي‌توانم آدمهاي دوروبرم را ببينم اما اين حق من بود كه ازدواج كنم.»

  در ميان ازدواج‌هاي عجيب و غريب دنيا، مي‌توان به ازدواج زني با يك افعي، ازدواج مردي با اتومبيل فولكس واگن و ازدواج با بالش، مجسمه و… اشاره كرد. در بعضي جاها ازدواج‌هاي شگفت انگيزي مثل اينها به دلايل آييني و بر اساس خرافه‌هاي موجود در فرهنگ آن منطقه شكل مي‌گيرند، مثلا مردم روستاي «ويلوپورام» در هند، معتقدند ازدواج دختران دهكده با قورباغه‌ها، آنها را براي يك قرن از شيوع بيماري‌هاي مرگبار در امان نگه مي‌دارد، همان طور كه اعضاي فرقه‌اي از هندوها براي طلب بارندگي از الهه باران، آيين نمادين ازدواج دو قورباغه را برگزار مي‌كنند.

   اما از لابه‌لاي حرف‌هاي تمام اين آدمها مي‌شود فهميد در بسياري از موارد، دليل انتخاب‌هاي عجيبشان، صرفا اين بوده كه نتوانسته‌اند زوج مناسب خود را درميان آدمهاي ديگر پيدا كنند يا به او برسند. آنها معمولاً در كمال نااميدي دست به ازدواجي غيرمعمول مي‌زنند، در حالي كه هنوز از ته دل اميدوارند يك روز بتوانند همسري واقعي از جنس خودشان داشته باشند.

  منبع:وبلاگ يادداشت هاي يك دختر ترشيده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • عاطی

   واقعا عقل اینا کجاس؟؟؟ :-??

  • عباسی

   =)) :)) :-j باحال بود مرسی میبوسمتون :-*

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.