• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » برگزیده , بین الملل , سیاسی » سفیر انگلیس در آستانه اخراج از ایران
  کد خبر : 161369

  سفیر انگلیس در آستانه اخراج از ایران

  سفیر انگلیس در آستانه اخراج از ایرانReviewed by Aryan♥ on Nov 27Rating: نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه ۶ آذر) مجلس شورای اسلامی کلیات طرح دوفوریتی کاهش روابط با انگلیس را با ۱۷۹رای موافق، ۴ رای مخالف و ۱۱ رای ممتنع از مجموع ۲۰۱ نمایندگان حاضر در صحن تصویب کردند. در ماده واحده این…

  سفیر انگلیس در آستانه اخراج از ایرانReviewed by Aryan♥ on Nov 27Rating:

  نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه ۶ آذر) مجلس شورای اسلامی کلیات طرح دوفوریتی کاهش روابط با انگلیس را با ۱۷۹رای موافق، ۴ رای مخالف و ۱۱ رای ممتنع از مجموع ۲۰۱ نمایندگان حاضر در صحن تصویب کردند.

  در ماده واحده این طرح آمده است: وزارت امورخارجه موظف است در چارچوب حفظ منافع ملی و دفاع از حقوق ملت بزرگ ایران ظرف دوهفته، روابط سیاسی را با دولت انگلیس به سطح کاردار تنزل دهد و روابط اقتصادی و بازرگانی را نیز به حداقل ممکن برساند.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس تبصره ۱ این ماده واحده در صورت تغییر سیاست‌های خصمانه کشور مزبور وزارت امورخارجه می‌تواند سطح روابط را ارتقاء دهد.

  همچنین تبصره ۲ تصریح دارد وزارت امورخارجه موظف است در مورد سایر کشورهایی که رفتار مشابه انگلیس داشته باشند، گزارشی جهت أخذ تصمیم مناسب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.

  سایمون گس در حال حاضر سفیر انگلیس در کشورماست که درصورت تصویب نهایی این طرح و تایید آن توسط شورای نگهبان و ابلاغ تو سط دولت باید تهران را ترک و جای خود را به کاردار بدهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.