• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » برگزیده , ورزشی » رای دو بازیکن خاطی باشگاه پیروزی اعلام شد
  کد خبر : 161212

  رای دو بازیکن خاطی باشگاه پیروزی اعلام شد

  رای دو بازیکن خاطی باشگاه پیروزی اعلام شدReviewed by Aryan♥ on Nov 27Rating: کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلف محمد نصرتی و شیث رضایی اعلام کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ دیدار دو تیم پیروزی تهران و داماش گیلان در حالی مورخ 7/8/90 برگزار شد که از سوی محمد نصرتی و شیث…

  رای دو بازیکن خاطی باشگاه پیروزی اعلام شدReviewed by Aryan♥ on Nov 27Rating:

  کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلف محمد نصرتی و شیث رضایی اعلام کرد.

  به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ دیدار دو تیم پیروزی تهران و داماش گیلان در حالی مورخ 7/8/90 برگزار شد که از سوی محمد نصرتی و شیث رضایی تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس شیث رضایی به مدت 20 ماه از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم (4 ماه برای ارتکاب عمل زننده و 16 ماه برای جریحه‌دار نمودن اخلاق عمومی ) و به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  گفتنی است، محمد نصرتی نیز به مدت 10 ماه از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم (4 ماه برای ارتکاب عمل زننده و 6 ماه برای جریحه‌دار کردن اخلاق عمومی) و به مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن این که در احتساب محرومیت‌های فوق، محرومیت ناشی از صدور دستور موقت نیز محاسبه می‌شود.

  لازم به ذکر است، کمیته انضباطی بروز رفتارها و اعمال مغایر شان این دو متخلف را ناشی از مسامحه مسئولین باشگاه فرهنگی پیروزی دانسته و این باشگاه را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • خلیل خالقی

   اسرار ازل رانه تودانی ونه من
   وین حرف معمانه توخوانی ونه من
   هست ازپس پرده گفتگوی من وتو
   چون پرده درافتد نه تومانی ونه من
   اقاچندمیلیاردتومانومثل ماست بالا کشیدندبرای حواس پرت کردن عموم قرعه به اسم دوبازیکن بزرگی چون شئست ونصرتی رقم خوردبجای تنبه این2بازیکن اون تصویربرداروبایستی محاکمه کنندکه نقض قانون اسلامی مرتکب شده مومن نبایدباابروی مومن دینی بازی کندیقینن هیچکس جزءتصویربرداردراون لحظه به چنین صحنه ای پی نبرده بودند8اذر1390ساعت02:34بامداد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.