• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » آخرين قيمت سيم‌كارت در بازار امروز تهران
  کد خبر : 160274

  آخرين قيمت سيم‌كارت در بازار امروز تهران

  آخرين قيمت سيم‌كارت در بازار امروز تهرانReviewed by Aryan on Nov 27Rating: از هفته گذشته قيمت سيم‌كارت تلفن همراه با كدهاي يك و دو در بازار تلفن همراه بسته به نوع شماره 20 تا 30 درصد افزايش يافته است. به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به گفته فعالان بازار، قيمت سيم‌كارت كاركرده با كد…

  آخرين قيمت سيم‌كارت در بازار امروز تهرانReviewed by Aryan on Nov 27Rating:

  از هفته گذشته قيمت سيم‌كارت تلفن همراه با كدهاي يك و دو در بازار تلفن همراه بسته به نوع شماره 20 تا 30 درصد افزايش يافته است.

  به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به گفته فعالان بازار، قيمت سيم‌كارت كاركرده با كد يك بيش از يك ميليون تومان است و سيم‌كارت صفر با كد دو تقريبا به مبلغ 920 هزار تومان و كاركرده آن نيز تقريبا 515 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

  سيم‌كارت صفر با كد سه نيز طي هفته به مبلغ 710 هزار تومان و كاركرده‌ي آن نيز به مبلغ 425 هزار تومان فروخته مي‌شود و قيمت سيم‌كارت صفر با كد چهار هم 470 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 315 هزار تومان است.

  سيم‌كارت صفر با كد پنج هم به مبلغ 450 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 295 تا 310 هزار تومان به فروش مي‌رسد و سيم‌كارت‌هاي صفر با كد شش هم به مبلغ 405 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 265 هزار تومان فروخته مي‌شوند.

  به گزارش ايسنا، قيمت سيم‌كارت صفر با كد هفت و هشت نيز به مبلغ 245 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 200 هزار تومان و قيمت سيم‌كارت‌هاي 0919 به مبلغ 10 هزار تومان است.

  اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سيم‌کارت دايمي با قيمت‌هاي 124 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0910 (بدون تضمين) و 254 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0912 (تضمين‌دار) اقدام مي‌كند.

  سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل هم پنج هزار تومان به فروش مي‌رسند كه دو هزار تومان شارژ اوليه دارند و همراه با آن سيم‌كارت هديه با پست ارسال مي‌شود و برروي آن 200 تومان شارژ وجود دارد؛ به علاوه 100 كيلوبايت GPRS رايگان و 20 پيام الكترونيكي پستچي رايگان هم دارند.

  اما قيمت سيم‌كارت‌هاي دائمي ايرانسل هم 120 هزار تومان به علاوه چهار درصد ماليات ارزش بر افزوده است. علاوه بر آن ايرانسل دو مدل سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي و اعتباري دارد كه سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي 50 هزار تومان است كه 20 هزار تومان قيمت سيم‌كارت و 30 هزار تومان سپرده است و اعتباري آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اوليه است.

  اين سيم‌كارت‌ها قابليت ارسال SMS ،MMS و GPRS را دارند و هزينه‌ي SMS آن ارزان‌تر از تعرفه‌ي سيم‌كارت‌هاي معمولي است.

  سيم‌كارت‌هاي ميكروسيم ايرانسل هم سيم‌كارت‌هايي براي گوشي‌هاي آي‌پد و آيفون هستند كه قيمت اعتباري آن 10 هزار تومان با سه هزار تومان شارژ اوليه است و دائمي آن 120 هزار تومان به فروش مي‌رسد و قيمت سيم‌كارت پيام‌رسان اعتباري ميكروسيم هم هشت هزار تومان است كه دو هزار تومان شارژ دارد و سيم‌كارت‌هاي پيام‌رسان دائمي ميكروسيم هم 50 هزار تومان قيمت دارند.

  ايرانسل هم اخيرا اعلام كرد كه با هدف تسهيل در روند سابق براي ارسال سيم‌کارت هديه به مشترکين، سيم‌کارت‌هاي اصلي و هديه ايرانسل همزمان و در يک بسته‌بندي، تحت عنوان “سيم‌کارت دوقلوي ايرانسل” عرضه خواهند شد.

  ايرانسل در اطلاعيه خود تاکيد کرده است بهاي سيم‌کارت دائمي ايرانسل، به همراه يک سيم‌کارت هديه با 2هزار ريال اعتبار اوليه، 120هزار تومان و بهاي سيم‌کارت اعتباري ايرانسل با 20 هزار ريال اعتبار اوليه به همراه يک سيم‌کارت هديه با 2هزار ريال اعتبار اوليه، 5 هزار تومان است و فرآيند ثبت‌نام سيم‌کارت، فعال‌سازي امکان ارسال پيام چندرسانه‌يي (MMS) و تحويل سيم‌کارت هديه در قالب بسته سيم‌کارت دوقلو، کاملا رايگان بوده و مشترکين نيازي به پرداخت هيچ هزينه اضافه‌اي جز بهاي سيم‌کارت ندارند.

  سيم‌کارت‌هاي هديه، داراي مهلت زماني براي فعال‌سازي بوده و مشترک مي‌تواند در هر زمان با شماره گيري کد دستوري #1*121* از سيم‌کارت اصلي خود، از اين تاريخ مطلع شود.

  براي فعال‌سازي سيم‌کارت هديه، لازم است مشترک از سيم کارت اصلي، ابتدا يک پيام کوتاه بدون متن به شماره 2112 و سپس به 2115 ارسال کند، شماره سيم‌کارت هديه اختصاص داده شده، به طور خودکار و از طريق پيام کوتاه براي مشترک سيم کارت اصلي ارسال مي‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.