• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ارزان ترين و گران ترين قبض های برق خانگی
  کد خبر : 15972

  ارزان ترين و گران ترين قبض های برق خانگی

  ارزان ترين و گران ترين قبض های برق خانگی Reviewed by Aryan on Oct 18Rating: معاون وزير نيرو رقم ارزان‌ترين ترين و گران‌ترين قبض‌هاي برق خانگي را اعلام كرد. معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي، در گفت و گو با ايسنا با تشريح آخرين وضعيت مصرف برق در کشور، گفت: بررسي آخرين قبض…

  ارزان ترين و گران ترين قبض های برق خانگی Reviewed by Aryan on Oct 18Rating:

  معاون وزير نيرو رقم ارزان‌ترين ترين و گران‌ترين قبض‌هاي برق خانگي را اعلام كرد.

  معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي، در گفت و گو با ايسنا با تشريح آخرين وضعيت مصرف برق در کشور، گفت: بررسي آخرين قبض هاي برق صادر شده در کشور نشان مي دهد که کم مصرف ترين مشترک بخش خانگي قبضي به ارزش 20 هزار ريال و پرمصرف ترين مشترک قبضي به ارزش سه ميليون ريال دريافت کرده است.

  وي همچنين با بيان اينکه سالانه حدود 200 ميليون فقره قبض آب و برق در کشور صادر مي شود، گفت: ماموران قرائت کنتور و صادرکنندگان قبض برق کار خود را با دقت و حساسيت بالايي انجام مي دهند، اما با توجه به حجم گسترده کار، در صورتي که در موارد احتمالي اشتباهي صورت گيرد، شرکت هاي زيرمجموعه آماده رفع اشکال هستند.

  بهزاد تعداد مشترکان برق کشور را در زمان حاضر 26 ميليون مشترک اعلام کرد و افزود: شمار انشعاب هاي برق مشترکان در مقايسه با تابستان گذشته 1.5 ميليون فقره افزايش يافته است.

  وي با بيان آنکه پيش از اجراي قانون هدفمندي يارانه، مصرف برق کشور سالانه هشت درصد افزايش مي‌يافت، اظهار داشت: در ماه هاي فروردين و ارديبهشت امسال مصرف برق در مقايسه با ماه‌هاي مشابه سال گذشته دو درصد و در ماه هاي خرداد و تير امسال نيز در مقايسه با ماه‌هاي مشابه پارسال مصرف برق کشور 1.5 درصد کاهش يافته، ضمن آنکه مصرف برق ماه هاي مرداد و شهريور امسال نيز معادل مصرف ماه هاي مشابه پارسال بوده است.

  به گفته او، اگرچه اوج مصرف برق تابستان امسال در مقايسه با تابستان سال گذشته سه درصد افزايش يافت، اما مجموع مصرف برق کشور از ابتداي اجراي قانون هدفمندي يارانه ها 10 درصد کاهش داشته است.

  معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي همچنين از آمادگي صنعت برق براي تامين برق کشور در زمستان پيش رو خبر داد و گفت: نيروهاي برق کشور به صورت نيروهاي واکنش سريع آماده ايجاد بهترين شرايط از نظر تامين برق هستند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی خانی

   قبض مغازه ما که اومده 350 هزار تومان. البته تجاریه منتها اونقدرها هم تعرفه اش فرق نمیکنه.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.