• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » کفاشیان: کارمان خوب بوده ، فیلمش را هم می‌سازیم
  کد خبر : 15881

  کفاشیان: کارمان خوب بوده ، فیلمش را هم می‌سازیم

  کفاشیان: کارمان خوب بوده ، فیلمش را هم می‌سازیمReviewed by Aryan on Oct 18Rating: علی کفاشیان در نشست مشترک با روسای فدراسیون گفت: از زحمات دبیر کل و روسای کمیته‌ها و دپارتمان‌ها به خاطر اینکه مسئولیت‌شان را به خوبی انجام می‌دهند، تشکر می‌کنم. در این چهار سال تمامی کسانی که در فدراسیون حضور داشتند زحمات…

  کفاشیان: کارمان خوب بوده ، فیلمش را هم می‌سازیمReviewed by Aryan on Oct 18Rating:

  علی کفاشیان در نشست مشترک با روسای فدراسیون گفت: از زحمات دبیر کل و روسای کمیته‌ها و دپارتمان‌ها به خاطر اینکه مسئولیت‌شان را به خوبی انجام می‌دهند، تشکر می‌کنم. در این چهار سال تمامی کسانی که در فدراسیون حضور داشتند زحمات خود را به خوبی انجام دادند و با تلاش‌هایی که انجام شد سعی کردیم در بخش زیر ساختی قوی عمل کنیم و کارها را به پایان برسانیم.

  وی ادامه داد: در هر بخشی به صورت جدی فعالیت‌ها را پیگیری کردیم و خوشبختانه تمامی اعضای فدراسیون به خوبی کارهایشان را انجام می‌دهند. حتی سازمان بازرسی کل کشور گزار‌ش‌های مالی ما را به عنوان بهترین گزارش مالی فدراسیون‌های ورزشی اعلام کرده است که جا دارد ابه کمیته مالی –اداری تبریک بگوییم.

  کفاشیان با اشاره به فعالیت‌هایی که در کمیته‌ها انجام شده است، گفت: کمیته پزشکی جزء بهترین کمیته‌های فدراسیون بود و فعالیت‌های زیادی در توسعه کنترل دوپینگ و آموزش مسائل پزشکی داشت. البته من به دور‌ه های قبل کاری ندارم و با توجه به اینکه از اواخر سال 86 کار را به دست گرفتم و با توجه به مرور فعالیت‌هایی که از اواخر سال 86 تا به امروز داشته‌ایم به این نتیجه می‌رسم که کارها به خوبی انجام شده و همین امر باعث شد در سال 87 به عنوان بهترین فدراسیون از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شویم و در سال‌های 88 و 89 جزء بهترین فدراسیون های آسیا و کاندیدای بهترین فدراسیون شدیم.

  وی افزود: به هر حال باید فعالیت‌های اصولی و اهدافمان را به خوبی انجام می‌دادیم و پیگیری می‌کردیم. در هر صورت هر کمیته‌ای که عملکرد خود را با سال قبلش مقایسه کند و ببیند که پسرفت کرده،خوب نیست و باید به این ضعف رسیدگی شود. فعالیت‌ها باید نمود داشته باشد.باید به فکر رفع نقاط ضعف باشیم و پیشرفت‌ها را ادامه دهیم.به همین دلیل در حال تهیه یک فیلم از فعالیت‌های 4 ساله فدراسیون فوتبال هستیم که در حال ساخته شدن است و هدفمان نشان دادن اقدامات انجام شده توسط این فدراسیون است.

  کفاشیان با اشاره به فعالیت‌های کمیته بین الملل گفت: خوشبختانه فعالیت‌های بین المللی خوبی انجام داده‌ایم و افراد زیادی در فعالیت‌های بین المللی فوتبال وارد شدند و در حال حاضر تعداد این همکاران که از فوتبال ایران در کرسی‌های بین المللی حضور دارند به عدد 16 رسیده است و البته این کمیته فعالیت خوبی درجهت برگزاری بازی‌های تدارکاتی و رسمی برای تیم‌های ملی انجام داده است.

  در ادامه نشست علی کفاشیان با اشاره به فعالیت‌های سازمان لیگ برتر و آزادگان گفت: تلاش‌های مستمر و خستگی ناپذیر همکاران ما در این سازمان باعث برگزاری خوب مسابقات لیگ‌های دسته اول ،دوم و سوم کشور و همچنین لیگ‌های رده‌های پایه و فوتبال ساحلی شده که این امر حاصل تلاش شبانه روزی زحمت کشان این سازمان است.همچنین سازمان لیگ برتر به خوبی و با نظمی مثال زدنی در حال برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی و پیگیری تمدید چهار سهمیه فوتبال باشگاهی کشور است که این مورد نیز خود نشان از عملکرد خوب وشایسته این سازمان دارد.

  کفاشیان در خصوص عملکرد آکادمی ملی فوتبال گفت: فعالیت‌های آکادمی دردو بخش زیر ساختی در حال پیگیری است که بخش اول مربوط به زیر ساخت‌های و ساماندهی حضور تیم های در کمپ تیم‌های ملی است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته و ادامه فعالیت ها نیز در حال پیگیری است.بخش دوم نیز مربوط به زیر ساخت‌های آموزشی و آکادمیک است که آن نیز با ایجاد مرکز تست آمادگی جسمانی بازیکنان تیم های ملی و برگزاری همایش‌ها و دوره‌های آموزشی است.

  رئیس فدراسیون در پایان با اشاره به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: توصیه می‌کنم به هیچ عنوان به مسائل انتخابات و اظهار نظر‌ها واکنش نشان ندهیم و تا آخر روز فعالیت‌مان به خوبی کارهایمان را انجام دهیم چرا که منافع فدراسیون فوتبال فردی نیست و باید کلیه فعالیت‌هایمان در راه رضای خدا باشد.

  همچنین در پایان این نشست از کمیته روابط عمومی به خاطر انتخاب روابط عمومی برتر توسط وزارت و جوانان و همچنین از پریا شهریاری به خاطر کسب عنوان بهترین مدرس انتخابی از سوی فیفا در دوره آموزشی که امسال در هندوستان برگزار شد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.