• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » علی مطهری استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد
  کد خبر : 15609

  علی مطهری استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد

  علی مطهری استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردReviewed by Aryan♥ on Oct 12Rating: یکی از طراحان اصلی سوال از رئیس جمهور در اعتراض به عدم وصول این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس متن استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، علی مطهری نماینده تهران در مجلس…

  علی مطهری استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردReviewed by Aryan♥ on Oct 12Rating:

  یکی از طراحان اصلی سوال از رئیس جمهور در اعتراض به عدم وصول این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس متن استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که از طراحان اصلی سوال از رئیس جمهور است در اعتراض به عدم اعلام وصول سوال از رئیس جمهور توسط هیئت رئیسه مجلس در اعتراض به عدم وصول این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس متن استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

  وی پیش از این نیز در نامه ای به هیئت رئیسه مجلس تاکید کرده بود در صورتیکه اعضای هیئت رئیسه در صدد فشار بر نمایندگان برای پس گرفتن امضاها باشند وی از نمایندگی مجلس استعفا خواهد داد.

  مطهری در این نامه تاکید کرده بود وقتی امکان استیفای حقوق موکلان خود را نداشته باشد از این سمت استعفا می کند.

  طرح سوال از رئیس جمهور ۵ تیرماه با ۱۰۰ امضاء توسط علی مطهری از طراحان اصلی این سوال، به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد. این طرح طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با امضای یک چهارم نمایندگان یعنی ۷۳ نفر قابل طرح است.

  به گزارش مهر، گفته می شود از ۱۰۰ امضای این طرح ۱۴ نفر امضای خود را پس گرفته اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.