• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » برای برخورد با گروههای شیطان پرستی خلاء قانونی داریم
  کد خبر : 15451

  برای برخورد با گروههای شیطان پرستی خلاء قانونی داریم

  برای برخورد با گروههای شیطان پرستی خلاء قانونی داریمReviewed by Aryan on Oct 11Rating: رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با انتقاد از نبود قانونی جامع برای برخورد با گروههای شیطان پرستی گفت: تعداد زیادی از ابزارآلات و تبلیغات شیطان پرستی را کشف کردیم اما تولید کنندگان مدعیند که نمی دانند این وسایل نماد شیطان پرستی…

  برای برخورد با گروههای شیطان پرستی خلاء قانونی داریمReviewed by Aryan on Oct 11Rating:

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با انتقاد از نبود قانونی جامع برای برخورد با گروههای شیطان پرستی گفت: تعداد زیادی از ابزارآلات و تبلیغات شیطان پرستی را کشف کردیم اما تولید کنندگان مدعیند که نمی دانند این وسایل نماد شیطان پرستی است.

   

  به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد روزبهانی ظهر دوشنبه در حاشیه دیدار مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استانهای شمالی کشور به ویژه گیلان و مازندران در تابستان پذیرای میهمانان زیادی بودند. اما عده ای هنجار شکن دریا را حیات خلوت خودشان می دانند و اقدام به هنجار شکنی کردند. امسال طرح سالم سازی دریا با بکارگیری ۱۰۰هزار نیرو از استانهای معین همانند، قزوین، تهران و اردبیل به اجرا در آمد و جنگل، دریا و شهرهای ساحلی را تحت پوشش قرار دادیم.

  وی ادامه داد: خوشبختانه با اجرای این طرح به یک امنیت نسبی در شمال کشور دست یافتیم و مردم نوار ساحلی کشور از کاهش ناهنجاریهای مسافران رضایت داشتند. بر اساس نظر سنجیهای صورت گرفته امسال شاهد کاهش ۳۵ درصدی ناهنجاریها و رضایت مردم در اجرای این طرح بودیم. سال آینده نیز اجرای این طرح را با قدرت ادامه می دهیم.

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی افزود: یگان دریایی از داخل دریا و یگان پیاده و خودرویی در نوار ساحلی به ویژه پاتوقها گشت زنی کرده و با هنجار شکنان برخورد کردند. البته امسال کشفیات زیادی نیز در نوار ساحلی دریا داشتیم.

  در خواست از وزارت کشور برای افزایش مناطق سالم سازی دریا

  روزبهانی خواستار افزایش مناطق سالم سازی دریا شد و گفت: از وزارت کشور خواستیم تا سال آینده سالم سازی را افزایش داده و افراد مورد اعتماد را در این مناطق بکار بگیرد. کسانی مخالف طرح سالم سازی دریا هستند که منافعشان به خطر افتاده است.

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی از حضور پلیس در مقابل مدارس خبر داد و افزود: همزمان با بازگشایی مدارس نیروهای خود را در سطح شهر افزایش دادیم و با استقرار نیروها در مقابل مدارس دخترانه از سوء استفاده برخی افراد جلوگیری کردیم. هر سال پلیس همزمان با فصل بازگشایی مدارس طرحهایی را که قبلا در کارگروههای ویژه تصویب شده است به اجرا در می آورد چرا که معتقدیم پلیس باید علمی باشد و طرحهایش بر اساس پشتوانه اجرا شود.

  لزوم اطلاع رسانی در مورد گروههای منحرف غربی و شیطان پرستی

  وی بر لزوم اطلاع رسانی در مورد گروههای منحرف غربی و شیطان پرستی اظهار داشت: گزارش رصد گروههای شیطان پرستی را برای مسئولان ارسال کردیم تا همه در میدان مقابله با این گروهها حاضر شوند چرا که پلیس به تنهایی نمی تواند با این گروهها مقابله کند البته تا زمانی که جوانان را از خطرات این گروهها آگاه نکنیم و فرهنگ غنی اسلامی را گسترش ندهیم باید منتظر فعالیت این گروهها باشیم.

  سردار روزبهانی ادامه داد: تعداد زیادی از ابزارآلات و تبلیغات شیطان پرستی را از افراد کشف کردیم اما تولید کنندگان مدعی می شوند که نمی دانند این وسایل نماد شیطان پرستی است. در سال صدها نمایشگاه در خصوص شیطان پرستی در مدارس برگزار می کنیم تا جوانان با ابعاد جدید شیطان پرستی و اهداف این گروه آشنا شوند.

  وی با انتقاد از نبود قانونی جامع برای برخورد با اینگونه گروه ها گفت: متاسفانه در برخی از موارد خلاء قانونی داریم و قانونی قاطع و متناسب با روز برای برخورد با این گروه ها وجود ندارد.

  رشد ۱۶۰ درصدی انهدام باندهای واردات تجهیزات ماهواره

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی از رشد ۱۶۰ درصدی انهدام باندهای واردات تجهیزات ماهواره خبر داد و گفت: همچنین در این رابطه کشف باندهای ورود مشروبات نیز ۲۶ درصد رشد داشته است این در حالی است که نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش کشف مراکز فساد و فحشا را شاهد هستیم. پلیس در خصوص پارتی های دوستانه اقدامی انجام نمی دهد مگر اینکه همسایه ها موضوع را به پلیس گزارش و شکایت کنند. اولویت اصلی پلیس برخورد با پارتی های سازمان یافته است.

  می توانیم تمام زنان خیابانی را جمع کنیم

  وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در مورد جمع آوری زنان خیابانی گفت: پلیس وظیفه جمع آوری زنان خیابانی را دارد و ما آمادگی داریم تمامی زنان خیابانی را در یک روز جمع آوری کنیم اما باید دید مسئولان چه برنامه ای برای نگهداری آنها دارند چرا که معضل زنان خیابانی باید به صورت ریشه ای برطرف شود.

  سردار روزبهانی ادامه داد: برخی از این افراد دختران فراری هستند که برای جای خواب و غذا مجبورند تن به این کار دهند اما عده ای نیز نیاز مادی ندارند و برای بهره کشی از افراد اقدام به این کار می کنند.

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی برخورد پلیس با متخلفان را در چارچوب جرم مشهود یا گزارش مردمی دانست و افزود: در مورد خانه های فساد ما وظیفه برخورد را داریم و با انجام امور تحقیقاتی اطلاعاتی با باندهای فساد برخورد می کنیم. در شش ماهه نخست امسال شاهد افزایش ۱۳ درصدی دستگیری ها و برخوردها در خانه های فساد بودیم در حالی که تشکیل این خانه ها ۳۲ درصد کاهش یافته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.