• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , وسایل نقلیه » قیمت گذاری خودرو ها
  کد خبر : 154442

  قیمت گذاری خودرو ها

  قیمت گذاری خودرو هاReviewed by Aryan♥ on Nov 24Rating: مشاور انجمن خودروسازان از ارائه پیشنهاد تعیین قیمت خودرو توسط دو انجمن تخصصی خودروسازان و قطعه‌سازان به وزارت صنعت خبر داد. داوود میرخانی رشتی اظهار كرد: در جلسه ای با مفتح، قائم مقام وزیر صنعت موضوع قیمت‌گذاری خودرو بررسی و طرح تعیین قیمت توسط انجمن‌های تخصصی…

  قیمت گذاری خودرو هاReviewed by Aryan♥ on Nov 24Rating:

  مشاور انجمن خودروسازان از ارائه پیشنهاد تعیین قیمت خودرو توسط دو انجمن تخصصی خودروسازان و قطعه‌سازان به وزارت صنعت خبر داد. داوود میرخانی رشتی اظهار كرد: در جلسه ای با مفتح، قائم مقام وزیر صنعت موضوع قیمت‌گذاری خودرو بررسی و طرح تعیین قیمت توسط انجمن‌های تخصصی خودروسازان و قطعه‌سازان مطرح شد.
  وی با بیان اینکه این که در حال حاضر این موضوع در حد یک طرح و بحث مطرح شده است، تصریح کرد: با توجه به سیاست وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر آزادسازی قیمت خودرو در آینده، این طرح به دنبال واگذاری تعیین قیمت خودرو به تشکل ها است.
  دبیر سابق انجمن خودروسازان با بیان اینکه تولیدکنندگان در این طرح متعهد می شوند که شوک قیمتی به بازار خودرو وارد نشود، ادامه داد: با قیمت‌گذاری خودرو توسط انجمن‌های تخصصی مشکل نقدینگی تولیدکنندگان برطرف خواهد شد.
  دبیر انجمن قطعه‌سازان نیز با اشاره به پیشنهاد ارائه شده به وزارت صنعت مبنی بر قیمت‌گذاری خودرو توسط تولیدکنندگان، گفت: ساختار کلی این طرح برای ارائه به شورای سیاست‌گذاری خودرو توسط انجمن‌های قطعه‌سازان و خودرو‌سازان و همچنین سازمان گسترش تدوین خواهد شد.
  ساسان قربانی اظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور اعضای انجمن قطعه‌سازان و مفتح قائم‌مقام وزیر صنعت برگزار شد، موضوع قیمت‌گذاری خودرو توسط انجمن‌‌های قطعه‌سازان و خودرو‌سازان مطرح و مقرر شد طرح مربوطه در مورد فعالیت و نیازهای موجود و اینکه دولت در این مورد چه کاری می‌تواند انجام دهد، تهیه شود.
  وی ادامه داد: این پیشنهاد با همکاری قطعه‌سازان، خودرو‌سازان و سازمان گسترش به عنوان یک طرح استراتژیک تدوین و برای تصویب نهایی به شورای سیاست‌گذاری خودرو ارائه خواهد شد.
  قربانی با اشاره به افزایش قیمت تمام شده تولید خودرو و قطعات در پی رشد نرخ ارز، تورم سالانه و اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها گفت: قیمت تمام شده قطعات خودروی سواری بین ۱۰ تا ۱۵ درصد و در مورد خودروهای سنگین نیز تا حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.
  وی افزود: برای جبران قیمت تمام شده تولید لازم است قیمت قطعات و خودرو نیز تعدیل شود تا ادامه تولید برای صنعتگران امکان‌پذیر باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.