• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه است
  کد خبر : 15275

  منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه است

  منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه استReviewed by Aryan on Oct 9Rating: سید علی اصغر حسینی وکیل اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت‌وگو با روزنامه شرق با اشاره به اینکه حاج منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه است تا از خود در برابر شکایت مشایی دفاع کند، گفت: زمانی‌که این پرونده شکایت…

  منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه استReviewed by Aryan on Oct 9Rating:

  سید علی اصغر حسینی وکیل اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت‌وگو با روزنامه شرق با اشاره به اینکه حاج منصور ارضی هفته آینده راهی دادگاه است تا از خود در برابر شکایت مشایی دفاع کند، گفت: زمانی‌که این پرونده شکایت را به دادگاه بردم، اطرافیانم توصیه کرد‌اند شکایت از مداح اهل‌بیت عاقبت خوشی ندارد، اما خودم پس از موضع‌گیری‌های حاج منصور علیه آقای مشایی و تهدید به قتل، دیگر پای منبر این مداح حاضر نمی‌شوم.

  وی در ادامه افزود: بیشترین توهین‌هایی هم که به ایشان می‌شود و حرف‌هایی هم که در مورد آقای مشایی زده می‌شود، به خاطر اعتقاداتشان است. من فکر می‌کردم آقایانی که داعیه تسلط به مباحث مذهبی و دینی را دارند، جواب ایشان را بدهند. مثلاً من فکر می‌کنم آیت‌الله مصباح در بحث مکتب ایرانی و مسایلی که مطرح بود، جواب ایشان را بدهد ولی در کمال تعجب دیدم به جای اینکه بیایند جواب ایشان را بدهند یا نقد کنند، تخریب کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.