• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , گوناگون » درآمد ۳۷۰۰ میلیاردتومانی مالیات بر ارزش افزوده
  کد خبر : 15268

  درآمد ۳۷۰۰ میلیاردتومانی مالیات بر ارزش افزوده

  درآمد ۳۷۰۰ میلیاردتومانی مالیات بر ارزش افزودهReviewed by Aryan on Oct 9Rating: معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به رشد ۳۰ درصدی وصولی درآمد مالیات بر ارزش افزوده گفت: ۳۷۰۰ میلیارد تومان درآمد در بخش مالیات بر ارزش افزوده طی سال ۸۹ وصول شد. حسین پناهی اظهار داشت: قانون مالیات…

  درآمد ۳۷۰۰ میلیاردتومانی مالیات بر ارزش افزودهReviewed by Aryan on Oct 9Rating:

  معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به رشد ۳۰ درصدی وصولی درآمد مالیات بر ارزش افزوده گفت: ۳۷۰۰ میلیارد تومان درآمد در بخش مالیات بر ارزش افزوده طی سال ۸۹ وصول شد.

  حسین پناهی اظهار داشت: قانون مالیات بر ارزش افزوده دارای شش منبع درآمدی است که شامل درآمد فرآورده‌های نفتی، عوارض خروج مسافر از کشور، سیگار، نقل و انتقال اتومبیل، شماره‌گذاری خودرو و ارزش افزوده کالا‌ها و خدمات است که نرخ عمومی ارزش افزوده کالا و خدمات در سالهای اجرای ۸۷، ۸۸ و ۸۹ سه درصد بود. (۱. ۵ درصد مالیات به حساب درآمد عمومی و ۱. ۵ درصد به عنوان عوارض به حساب شهرداری محل فعالیت مودیان می‌باشد.)

  وی ادامه داد: ‌ از بابت این شش منبع در سال ۱۳۸۸ حدود دو هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان وصولی صورت گرفت که نسبت به سال ۸۷ رشد ۷۹ درصدی داشته که این میزان در سال ۸۹ با رشد ۳۰ درصدی ۳۷۰۰ میلیارد تومان وصول شد.

  پناهی افزود‌: در مجموع از ابتدای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال ۱۳۸۹ میزان مالیات و عوارض وصول شده ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان عوارض بود که از این میزان ۸۱۰۰ میلیارد تومان از ابتدای اجرای قانون مالیات بودو۵۴۰۰ میلیارد تومان به عنوان عوارض برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور وصول شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.