• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دکوراسیون » در اتاق خواب شکلاتی احساس آرامش کنید
  کد خبر : 151538

  در اتاق خواب شکلاتی احساس آرامش کنید

  در اتاق خواب شکلاتی احساس آرامش کنید Reviewed by Farnaz on Nov 24Rating: رنگ شکلاتی برای دکوراسیون اتاق خواب نیاز انسان به خواب و استراحت برای تخلیه خستگی ها، تنش ها و فشارهای روزمره یکی از انکارنشدنی ترین نیازهاست که رابطه مستقیم با سلامت، تندرستی، نشاط و موفقیت ما در زندگی دارد. بنابراین کیفیت و…

  در اتاق خواب شکلاتی احساس آرامش کنید Reviewed by Farnaz on Nov 24Rating:

  رنگ شکلاتی برای دکوراسیون اتاق خواب

  نیاز انسان به خواب و استراحت برای تخلیه خستگی ها، تنش ها و فشارهای روزمره یکی از انکارنشدنی ترین نیازهاست که رابطه مستقیم با سلامت، تندرستی، نشاط و موفقیت ما در زندگی دارد. بنابراین کیفیت و کمیت خواب نقش بسیار زیادی در میزان رضایت ما از زندگی خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم برای داشتن خوابی آرام و عمیق به توصیه های زیر عمل کنید.

   ● چرا اتاق خواب باید شکلاتی باشد؟
  برای آن که خواب بهتری را در اتاق خواب خود تجربه کنید، بهتر است از رنگ های روشن کرم، کرم شکلاتی یا قهوه ای روشن برای رنگ آمیزی دیوارهای آن استفاده کنید. این رنگ ها به شما کمک می کند تا به لحاظ روانی آمادگی بهتری برای خوابیدن پیدا کنید. براساس دیدگاه کارشناسان رنگ درمانی این رنگ ها به راحتی بر اعصاب انسان تاثیر آرام بخش گذاشته و به داشتن خوابی آرام و عمیق کمک می کند.

   ● اتاقی که باید پنجره داشته باشد
  هرگز اتاقی را که فاقد پنجره است برای اتاق خواب خود انتخاب نکنید. این اتاق نامناسب ترین انتخاب برای محل خواب شماست. یکی از مهم ترین عواملی که این اتاق را به بدترین انتخاب تبدیل می کند از بین بردن شانس تهویه هوا در اتاق است. به این ترتیب بدون وجود پنجره رابطه اتاق با هوای آزاد و پر اکسیژن محیط قطع می شود و امکان اکسیژن رسانی در طول روز اتاق خواب ناممکن می شود. بنابراین شب هنگام خواب اکسیژن کافی برای افراد وجود ندارد. ضمن آن که نبودن پنجره در اتاق خواب نورپردازی اتاق را نیز مشکل می کند و شخص را از داشتن نور طبیعی آفتاب محروم می کندکه هر دوی این ها هم اکسیژن و هم نور آفتاب از جمله ضروریات یک اتاق خواب مناسب است.

   ● شمع های زرد رنگ
  مناسب ترین نورپردازی برای اتاق خواب آن است که نور به گونه ای در این فضا تابیده شود که چشم اشخاص را مستقیم نشانه نرود. به این معنی که این نور موجب آزار چشم فردی که نیاز به استراحت دارد نشود. بنابراین برای اتاق خواب به ویژه در زمانی که ساعت خواب نزدیک است نمی توان از نور لامپ های معمولی استفاده کرد بلکه باید از نور هایی ضعیف ظریف به اندازه نور یک شمع استفاده کرد. برای این منظور می توانید از لامپ هایی که با سوئیچ های گردان طراحی شده اند استفاده کنید. با چرخاندن این سوئیچ ها می توانید نور لامپ را در حد یک شمع تنظیم کنید. ضمن آن که توجه داشته باشید، از نورهای گرم مثل لامپ های زرد استفاده کنید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.