• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فال روزانه » فال روزانه شما دوشنبه 30 آبان 90 / فال روزانه حافظ
  کد خبر : 145549

  فال روزانه شما دوشنبه 30 آبان 90 / فال روزانه حافظ

  فال روزانه شما دوشنبه 30 آبان 90 / فال روزانه حافظReviewed by Aryan on Nov 22Rating: فال روز متولدین فروردین: ممكن است شما اعتقاد داشته باشید كه قهرمان جایگاه های میان راه هستید كه می تواند به راحتی حمایت شود. شما واقعا مایل هستید با چشم اندازهای خود با كسی دیگر شریك شوید، اما هر…

  فال روزانه شما دوشنبه 30 آبان 90 / فال روزانه حافظReviewed by Aryan on Nov 22Rating:


  فال روز متولدین فروردین:
  ممكن است شما اعتقاد داشته باشید كه قهرمان جایگاه های میان راه هستید كه می تواند به راحتی حمایت شود. شما واقعا مایل هستید با چشم اندازهای خود با كسی دیگر شریك شوید، اما هر كلامی كه شما بگویید ممكن است باعث ایجاد اختلاف و درگیری شود و طرف مقابل را خشمگین كند، حتی اگر قصد شما این نباشد كه باعث ایجاد این تعارض شوید. به یاد داشته باشید، ایده های شما فقط یك راه برای رسیدن به رویكرد و موقعیت است، پس اگر ایده ها و افكار دیگران با شما اختلاف داشت به افكارشان احترام بگذارید.
  حافظ:
  آن که جز کعبه مقامش نبد از ياد لبت بر در ميکده ديدم که مقيم افتادست
  حافظ گمشده را با غمت ای يار عزيز اتحاديست که در عهد قديم افتادست
  تعبیر:مشکلات زندگی را بزرگ و غیر قابل حل ندان زیرا همه مشکلات در سایه ی تلاش و لطف خداوند حل خواهند شد. صبر و تحمل و ایمان به خدا را فراموش نکن و نا امید نباش.

  فال روز متولدین اردیبهشت:
  با وجود نیات بسیار خوبی که امروز در مورد کارهایتان دارید ممکن است با مخالفت‌های زیادی روبرو شوید. امروز اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که تمرکز شما از فعالیت‌هایی که دارید بهم می‌زنند و باعث می‌شوند بهره وری تان بالا نرود. خود را از سستی و تنبلی آزاد کنید و به خودتان قول دهید که دیگر خودتان را سرزنش نکنید. یک پیاده روی کوتاه، مدیتیشن یا یک خواب نیمروزی شما را سر حال کرده و نیروی تازه‌ای برای رویارویی با وظایف تان به شما خواهد داد.
  حافظ:
  رخ تو در دلم آمد مراد خواهم يافت چرا که حال نکو در قفای فال نکوست
  نه اين زمان دل حافظ در آتش هوس است که داغدار ازل همچو لاله خودروست
  تعبیر:به مراد و آرزوی خود خواهی رسید زیرا همه ی هدف تو رسیدن به آمال و آرزوهایت است. غم و اندوه را از وجود خود دور کن که فایده ای برای تو ندارد.

  فال روز متولدین خرداد:
  شما امروز با ظاهر مثبت و ادعای شهامت نمی‌توانید دیگران را قانع کنید. اما اشتیاق شما جانشین معتبری برای کار سخت نیست و نمی‌توانید به آرزوهای جاه طلبانه خود برسید. اگر اهداف خود را زیادی بالا بگیرید باید قادر باشید که بر تمام موانع غلبه کرده و به موفقیت برسید اما انتظار نداشته باشید که سریع به نتیجه برسید. احتمالا بیشتر از آنکه فکرش را بکنید نیازمند وقت و انرژی هستید.
  حافظ :
  سر و زر و دل و جانم فدای آن ياری که حق صحبت مهر و وفا نگه دارد
  غبار راه راهگذارت کجاست تا حافظ به يادگار نسيم صبا نگه دارد
  تعبیر:اگر می خواهی به موفقیت برسی خدا را فراموش نکن و با اعتدال و میانه روی زندگی کن. افراط و تفریط در کارها زندگی را دچار مخاطره خواهد کرد. دوستان با وفا و مهربان را فراموش نکن و به عهد و پیمان دوستی وفادار باش.

  فال روز متولدین تیر:
  امروز ایده‌های جدیدی به ذهن شما می‌رسد سریع تر از اینکه بتوانید آنها را عملی کنید! این به خاطر این است که شما کانال ارتباطی قوی با ذهن نیمه هوشیار خود دارید. با وجود اینکه این وضعیت خیلی خوب به نظر می‌رسد اما می‌تواند مشکلاتی را نیز بهمراه داشته باشد؛ چرا که شما نیازدارید در محل کارتان روی وظایف خاصی تمرکز داشته باشید. معمولا رسیدگی به جزییات بهترین استعدادهای شما نیستند و اخیرا نیز سخت تر کنترل می‌شوند. بهترین کاری که می‌توانید را انجام دهید و کارهای نیمه تمام خود را فردا به پایان برسانید چرا که فردا بهتر می‌توانید تمرکز کنید.
  حافظ:
  بشارت بر به کوی می فروشان که حافظ توبه از زهد ريا کرد
  وفا از خواجگان شهر با من کمال دولت و دين بوالوفا کرد
  تعبیر:از کسی که مورد اعتماد تو بود ضربه خورده ای. آرزوهای بلندی که در سر داری تو را دچار دردسر خواهد کرد. قناعت کن و دوستان واقعی خود را بشناس. از ریاکاران و افراد ظاهرالصلاح دوری کن.


  فال روز متولدین مرداد:

  ممكن است امروز نسبت به روز قبل احساس پریشانی و نگرانی بیشتری كنید چرا كه به نظر می رسد اوضاع به پایداری و ثبات دیروز نیستند، اما این به معنی این نیست كه هر چیز كوچكی ناپایدار به نظر می رسد؛ فقط به این معنی است كه شما امكان تغییر و تحول را در فضا می بینید و این شما را نگران می كند. به جای اینكه مدام سعی كنید تا از شرایط غیر قابل اجتناب جلوگیری به عمل آورید، تصور كنید كه اگر نتوانید شرایط به روال گذشته برگردانید، باید چه بكنید.
  حافظ:
  اين همه شهد و شکر کز سخنم می‌ريزد اجر صبريست کز آن شاخ نباتم دادند
  همت حافظ و انفاس سحرخيزان بود که ز بند غم ايام نجاتم دادند
  تعبیر:به زودی نتیجه ی صبر و استقامت و تحمل رنجها را خواهی دید و مزد آن را خواهی گرفت. روزگار روی خوش خود را به تو نشان خواهد داد. به مقصود خود خواهی رسید.

  فال روز متولدین شهریور:
  اگر شما از چگونگی موقعیت مالی خود نامطمئن هستید، نیازی نیست كه پشت نگرانی خود از دیگران مخفی شوید. دراین روزها بسیار مهم است كه درباره چگونگی خرج كردن پول تان برای دیگران تجدید نظر كنید، چرا كه شما تاكنون می خواستید به آنها نشان دهید كه روی گنج نشسته اید یا اینكه كارخانه پول سازی دارید این نمایش های پنهان كارانه ممكن است برای مدت كوتاهی چاره ساز باشد چرا كه بعد از آن شما را در موقعیتی بسیار سخت تر از آنچه كه الان در آن قرار دارید درگیر می كند. استوار باشید و بهترین كاری را كه می توانید انجام دهید و اجازه دهید دیگران هر چه دلشان می خواهد بگویند.
  حافظ :

  گر بدی گفت حسودی و رفيقی رنجيد گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنيم
  حافظ ار خصم خطا گفت نگيريم بر او ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنيم
  تعبیر:مراقب باش تا با سهل انگاری و بی فکری، خود را دچار مشکل نسازی. در هر کار با تفکر و اندیشه پیش برو تا به مقصود خود برسی. به آنچه که داری قناعت کن و برای بیش و کم دنیا، خود را بیهوده به رنج و زحمت نینداز.

  فال روز متولدین مهر:
  اكنون زمان بسیار خوبی برای ثبت نام در یك رشته جدید درسی یا در دست گرفتن و خواندن كتاب جدیدی درباره فلسفه است، یا اصلا می توانید دیدگاه جدیدی در زمینه سیاست برای خود ایجاد كنید یا انگیزه های دینی خود را تقویت كنید. خوشبختانه، شما این توانایی را دارید كه ایده های خود را با افكار قدیمی خود تطابق داده و آنها را با هم هماهنگ كنید بدون اینكه بنیادهای عقلانی شما را تهدید كنند. همچنان ذهن خود را برای دریافت ایده های جدید باز بگذارید و این موقعیت خوب را برای بسط دادن ذهن تان از دست ندهید.
  حافظ:
  دل رميده ما را که پيش می‌گيرد خبر دهيد به مجنون خسته از زنجير
  حديث توبه در اين بزمگه مگو حافظ که ساقيان کمان ابرويت زنند به تير
  تعبیر:به آنچه داری قناعت کن. زندگی را با خوش بینی سپری کن و از لحظه لحظه ی آن استفاده کن. غم و اندوه خوردن برای چیز های بی فایده و بی اساس، کاری ابلهانه است. واقع بین باش و به دنبال خیالات بیهوده، خود را دچار رنج و عذاب نکن.

  فال روز متولدین آبان:
  ممکن است شما َآن احترامی‌را که دوست دارید دریافت نکنید و این شمارا عصبانی می‌کند. احساس می‌کنید تلاش‌های شما دیده نمی‌شود. در وهله اول ممکن است با سخت تر کار کردن تلافی کنید اما زمانیکه درمی‌یابید که سیاست و روش شما فایده‌ای ندارد وسوسه می‌شوید که دیگر تسلیم شوید. مراقب باشید؛ بازخوردی که از دیگران دریافت می‌کنید ممکن است دامی‌باشد که امروز برای شما گسترده شده باشد و باعث شود تا شما دست از کار بکشید. مهم نیست دیگران چه می‌گویند فقط بهترین کاری که در توان تان است را انجام دهید و این شرکت و سهم شما نتیجه خوبی خواهد داد.
  حافظ :
  دی گفت طبيب از سر حسرت چو مرا ديد هيهات که رنج تو ز قانون شفا رفت
  ای دوست به پرسيدن حافظ قدمی نه زان پيش که گويند که از دار فنا رفت
  تعبیر:از دوست عزیزی دور افتاده ای و در غم و حسرت به سر می بری. نا امید نباش زیرا هر فراقی وصالی به همراه دارد. اگر می خواهی به مطلوب خود برسی نا امیدی را از خود دور کن.


  فال روز متولدین آذر:
  امروز هر كاری كه كه انجام می دهید می تواند مانند یك بازی باشد، حتی اگر آن كار، كار بسیار سختی باشد. همچنانكه كودك درون خود را پیدا كرده اید و می توانید به هر وظیفه و كاری به عنوان فرصتی برای تفریح نگاه كنید. اما شما مانند گذشته دیگر تا آنجا كه می توانید سریع وارد كاری نمی شوید، به خاطر اینكه عطارد منطقی به یازدهمین خانه از آینده شما بازگشته است، و به شما پیشنهاد می كند كه قبل از اینكه وارد كاری شوید خوب مسیر خود را بشناسید و آن را بررسی كنید، مخصوصا اگر آن كار یك مسیر تازه باشد.
  حافظ:
  کو جلوه‌ای ز ابروی او تا چو ماه نو گوی سپهر در خم چوگان زر کشيم
  حافظ نه حد ماست چنين لاف‌ها زدن پای از گليم خويش چرا بيشتر کشيم
  تعبیر:به آنچه که داری قناعت کن و مغرور نباش. به اندازه ی توانایی های خود زندگی کن تا زندگی خود را پریشان نکنی. با خانواده ی خود مهربان باش و از لحظات زندگی بهره ببر. آنان را با آرزوهای بی پایه و اساس خود در رنج و زحمت نینداز.

  فال روز متولدین دی:
  ورود ماه به نشان شما ممكن است اختلافاتی را كه بین شما و دوست تان یا شریك تان بوده را آشكار كند. اول شما ممكن است فكر كنید كه هر دو شما یك چیزی را می گویید، اما درگیری و كشمكش ها افزایش می یابد و حتی می تواند به درگیری كاملا آشكار تبدیل شود. اكنون روی این اختلاف تمركز نكنید، در عوض، برای پیدا كردن یك زمینه عادی تلاش كنید. می توانید از این درگیری های عاطفی با اجتناب كردن از بحث و جدل های بی فایده و غیر ضروری جلوگیری كنید. یكی دو روزی صبر كنید بعد، سعی كنید دلیل این بحث ها را پیدا كنید.
  حافظ:
  عدل سلطان گر نپرسد حال مظلومان عشق گوشه گيران را ز آسايش طمع بايد بريد
  تير عاشق کش ندانم بر دل حافظ که زد اين قدر دانم که از شعر ترش خون می‌چکيد
  تعبیر:غرور و آبروی خود را به خاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست نده. به آنچه داری قناعت کن و بلندپرواز نباش. در راه دوستی صادق و محکم باش.

  فال روز متولدین بهمن:
  امروز اوقات کاملا خوبی در پیش رو دارید حتی زمانیکه در حال کار کردن هستید. ممکن است رییس تان شما را با دقت زیر نظر بگیرد و همین باعث می‌شود تمرکز شما بالاتر برود و با وجود اینکه کارهای بسیاری دارید که باید انجام دهید این حالت برای تان خوب است چرا که شما همیشه دوست داشتید به نوعی استعدادها و شایستگی خود را ثابت کنید. از این نترسید که شما باید این بحران را اداره کرده و طبق انتظارات دیگران عمل کنید. این کار باعث می‌شود اعتماد به نفس شما به دیگران نیز منتقل شود.
  حافظ :
  از در خويش خدا را به بهشتم مفرست که سر کوی تو از کون و مکان ما را بس
  حافظ از مشرب قسمت گله ناانصافيست طبع چون آب و غزل‌های روان ما را بس
  تعبیر:بیهوده زندگی خود را در طلب آرزوهای نا ممکن به مخاطره نینداز. مراقب دوستان ریا کار و حیله گر خود باش تا تو را با وعده های تو خالی نفریبند. به خدا توکل کن و به آنچه داری قانع باش. واقعیات زندگی را درک کن تا به آرامش برسی.

  فال روز متولدین اسفند:
  شما یک رویکرد بلند مدت درباره همه کارهایی که می‌کنید دارید. زمانیکه دیگران در حال کار کردن هستند شما به دنبال پایین آمدن از مسیر خود هستید. متاسفانه برایتان دلسرد کننده است وقتی می‌فهمید چیزی را که شما به وضوح می‌بینید دیگران مشاهده نمی‌کنند. تلاش‌های شما برای روشن کردن دیگران فقط ممکن است آنها را عصبی کند و شما را در پیشبرد راه تان گیج کند. روی چیزی که می‌دانید درست است تمرکز کنید؛ بلاخره دیگران با شما همراه می‌شوند و تعجب می‌کنند که چگونه شما همه اینها را می‌دانستید.
  حافظ:
  وقت است کز فراق تو وز سوز اندرون آتش درافکنم به همه رخت و پخت خويش
  ای حافظ ار مراد ميسر شدی مدام جمشيد نيز دور نماندی ز تخت خويش
  تعبیر:افسوس خوردن برای آنچه که از دست داده ای نتیجه ای جز نا امیدی و یأس ندارد. برای جبران مافات، دوباره سعی کن و راه های گوناگون را آزمایش نما. کارها را سخت نگیر زیرا در این صورت به جایی نخواهی رسید

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.