• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پرتاب چتر به صورت کمک داور !
  کد خبر : 145373

  پرتاب چتر به صورت کمک داور !

  پرتاب چتر به صورت کمک داور !Reviewed by Aryan on Nov 22Rating: در جریان دیدار گرانادا- مایورکا و در حالی که گرانادا با نتیجه 1-2 از میهمانش پیش بود، اتفاقی رخ داد که منجر به لغو این دیدار شد این دیدار که از سری دیدارهای هفته سیزدهم لالیگا در ورزشگاه «لوس کارمنس» برگزار شده بود،…

  پرتاب چتر به صورت کمک داور !Reviewed by Aryan on Nov 22Rating:

  در جریان دیدار گرانادا- مایورکا و در حالی که گرانادا با نتیجه 1-2 از میهمانش پیش بود، اتفاقی رخ داد که منجر به لغو این دیدار شد

  این دیدار که از سری دیدارهای هفته سیزدهم لالیگا در ورزشگاه «لوس کارمنس» برگزار شده بود، در مقابل چشمان 21 هزا هوادار دنبال می شد.

  در دقیقه 60 این بازی و تنها 2 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل برتری گرانادا بود که از سکوها یک چتر به سمت خاویر آگیلار رودریگس، یکی از کمک داوران این بازی پرتاب شد. طبق گزارشهای منتشره این رفتار زشت از سوی یک هوادار مراکشی که سنش از سن قانونی کمتر است وعضو هواداران رسمی گرانادا نیز نیست انجام شده. او به عنوان میهمان در سکوها حضور داشت و در دقیقه 60 بازی چترش را به سمت کمک داور پرتاب کرد که چتر به صورت آگیلار برخورد کرد و خون از صورت او جاری شد.

  بلافاصله بعد از این برخورد بود که کلوس گومس، داور مسابقه از دستیارانش خواست تا به رختکن بروند و بازی معلق ماند. دقایقی بعد گومس از تعلیق رسمی بازی خبر داد.

  البته فردی که این چتر را پرتاب کردبلافاصله از سوی سایر هواداران گرانادا شناسایی و به پلیس معرفی شد و سرنوشت این بازی می بایست از سوی کمیته برگزاری این رقابتها مشخص شود.

  البته کمک داور اسپانیایی آسیب چندانی ندیده و زخم کوچکی روی صورتش ایجاد شده و خون کمی از او رفته

  کلوس گومس، داور این مسابقه هم با زشت دانستن این رفتارها در این باره گفت:« بعد از حمله ای این چنینی نمی توان ادامه داد.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.