• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » “مهریه” ابزار خانم دکتر برای سفر با فرزندش به خارج
  کد خبر : 14467

  “مهریه” ابزار خانم دکتر برای سفر با فرزندش به خارج

  “مهریه” ابزار خانم دکتر برای سفر با فرزندش به خارجReviewed by Aryan on Sep 30Rating: به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست تقسیط مهریه زن خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد. این مرد با اشاره به…

  "مهریه" ابزار خانم دکتر برای سفر با فرزندش به خارجReviewed by Aryan on Sep 30Rating:

  به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست تقسیط مهریه زن خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

  این مرد با اشاره به اینکه در حال حاضر با همسرم در زیر یک سقف زندگی می کنیم ولی به هیچ وجه با یکدیگر تفاهم نداریم، اظهار داشت: همسرم دکتر بوده و یک مطب نیز دارد؛ در حقیقت او پزشک است و همه را درمان می کند ولی هرگز روش زندگی درست را بلد نیست.

  وی با بیان اینکه یک فرزند ۳ ساله داریم، ادامه داد: همسرم بسیار خودخواه بوده و به هیچ کدام از حرف های روانپزشکی که هر هفته برای رفع مشکل به او مراجعه می کردیم، گوش نداده و تنها خود را قبول دارد.

  زن جوان در دادگاه خانواده ونک حضور داشت و با اشاره به اینکه تمام مشکل شوهرم سر این مسئله است که به سفر خارج از کشور به همراه فرزندم نروم، افزود: شوهرم می داند که من وابستگی شدید به فرزندم دارم و بدون او هیچ جا نمی روم بنابراین از این راه برای نرفتن من استفاده کرده است.

  وی در ادامه با بیان اینکه شوهرم نمایندگی ساعت دارد و از صبح تا شب به سر کار رفته و بیکار نیست، اظهار داشت: شوهرم انتظار دارد که من به او اجازه دهم که از کشور خارج شود ولی حاضر نیست که من به همراه فرزندم به سفر خارج از کشور بروم، بیان کرد: مهریه ۵۰۰ سکه ای را به اجرا گذاشتم تا شوهرم نتواند از کشور خارج شود.

  این زن در حضور قاضی این شعبه با بیان اینکه شوهرم به شکلی با من برخورد کرده که من نتوانم از کشور خارج شوم بنابراین من هم با مهریه او را ممنوع الخروج کردم، گفت: من طلاق نمی خواهم و تنها خواهان رفت و آمد به خارج از کشور هستم چرا که ۲۵ سال در آمریکا زندگی کردم و پدر و مادرم نیز در آنجا هستند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه تمام ناراحتی شوهرم به دلیل این است که من با فرزندم به سفر خارج از کشور نروم، اظهار داشت: اصل حرف من این است که یا ۳ نفرمان با یکدیگر به سفر برویم یا من به همراه فرزندم آزادانه رفت و آمد کنم و اگر از این وضع ناراضی است، خودش نیز به سفر نرود.

  زن بار دیگر در مقابل قاضی عموزادی با بیان اینکه شوهرم به من اعتمادی ندارد و زمانی که این اعتماد از سوی او نیست چرا من اعتماد کنم، عنوان کرد: طلا و وسایلی که شوهرم برای من تهیه کرده هنوز در خانه مادر شوهرم است و او حتی حاضر نشده که هدیه مرا بدهد، در حقیقت شوهرم از همه نظر با من اختلاف دارد.

  مرد در برابر رئیس شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده ونک بیان کرد: همسرم طی رفت و آمد ما به روانپزشک هیچ گاه در خصوص مشکلات زندگیمان گذشت نکرد و دائم می خواست حرف خود را به کرسی بنشاند و این اصل اختلاف ماست.

  زن در ادامه با اشاره به اینکه شوهرم به مدت یک ماه است که خانه را ترک کرده است و من متوجه شدم که او خواهان سفر به خارج از ایران است، افزود: من مجبور بودم که شوهرم را با گذاشتن اجرا مهریه ممنوع الخروج کنم.

  مرد خطاب به زن در دادگاه خانواده عنوان کرد: همسرم آبروی مرا برده است و زمانی که خواهان رفتن به سفر بودم به دلیل ممنوع الخروج شدن در مقابل تمام اقوامم آبرویم رفته است و همسرم اصلاً به آبروی من فکر نکرده است.

  زن در ادامه با بیان اینکه حدود ۵ سال از زندگی مشترکمان می گذرد و من بیشتر از هر کسی شوهرم را می شناسم، اظهار داشت: شوهرم آنقدر ممنوع الخروجی، برایش اهمیت دارد که حتی بحث طلاق را پیش می کشد.

  وی با اشاره به اینکه پدر شوهرم مدیرعامل یک شرکت است و می تواند پشتیبان مالی برای پرداخت مهریه ام باشد، گفت: شوهرم در یک شرکت ۲۵ درصد سهام دارد همچنین وضع مالی خوبی برای پرداخت مهریه ام دارد.

  زن در ادامه با بیان اینکه درست است که یک سال تمام به روانپزشک مراجعه می کردیم ولی من شوهرم را بهتر از روانپزشک می شناسم، بنابراین روانپزشک در تحکیم خانواده ما نقشی ندارد، اظهار داشت: من یک پزشک هستم و ۲۵ سال خارج از کشور زندگی کردم و رفت و آمدم زیاد بود ولی هر بار برگشتم، پس چرا او به من اعتماد ندارد؟

  مرد در ادامه با بیان اینکه نمی توانم مهریه همسرم را بپردازم، گفت: درخواست تقسیط مهریه همسرم را دارم و اگر به این رفتارش ادامه دهد از او جدا می شوم؛ در واقع من او را آزاد گذاشته ام که هر جایی که می خواهد برود ولی فرزندم را به همراه خود نبرد.

  وی در خصوص نحوه آشنایی خود با همسرش بیان کرد: پدر من و پدرزنم با یکدیگر در انگلیس همکار بودند و ما طی یک آشنایی کوتاه توسط پدرمان با یکدیگر ازدواج کردیم ولی کاش هیچ گاه چنین آشنایی نبود که منجر به ازدواج شود.

  قاضی عموزادی بعد از شنیدن اظهارات طرفین، صورتجلسه را آماده و طرفین امضاء کردند تا به موضوع مهریه رسیدگی بیشتری شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.