• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , گزارش تصویری » همراه همیشگی احمدی نژاد
  کد خبر : 144560

  همراه همیشگی احمدی نژاد

  همراه همیشگی احمدی نژادReviewed by Aryan♥ on Nov 21Rating:

  همراه همیشگی احمدی نژادReviewed by Aryan♥ on Nov 21Rating:

  آقای جوانفکر در نشست مطبوعاتی امروز گفت دادستان باید پاسخ تهمتی را که به من زده و آبروی من و خانواده ام را برده، بدهد

  علی اکبر جوانفکر مشاور احمدی نژاد با نشان دادن بخشهایی از نشریه خاتون که به خاطرش به یک سال حبس محکوم شده است به خبرنگاران گفت که "قوه قضائیه باید بر اساس قانون رفتار کند و همه باید این مطالبه را داشته باشیم."

  مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل خبرگزاری ایرنا، بهمن 88- آقای جوانفکر در گفتگو با خبرنگاران با انتقاد از قوه قضائیه گفت "این که بخواهند بدون ضابطه و دلایل قانونی، به دولت آسیب بزنند، درست نیست."

  مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل خبرگزاری ایرنا، بهمن 88- دو روز پیش دادستان تهران به دلیل چاپ گفتگویی با آقای جوانفکر روزنامه اعتماد را به اتهام نشر اکاذیب و توهین به مقامات دولتی به مدت دو ماه توقیف کرد.

  ”]

  بدرقه رئیس جمهور در سفر به ترکیه، آبان 88- آقای جوانفکر در واکنش به برخی انتقادات غلامحسین محسنی اژه‌ ای و منوچهر متکی، وزرای برکنار شده اطلاعات و خارجه، از رئیس دولت نژاد گفت که"عزت آنها در این است که الان سکوت کنند وگرنه اگر پرده‌ها برود کنار اشتباهاتشان را مردم می‌فهمند."

  نشست آوانو در سئول، اردیبهشت 89- آقای جوانفکر در گفتگو با روزنامه اعتماد به انتقاد از دستگیری برخی از اطرافیان رئیس جمهور پرداخته و گفته "ببینید چقدر آدم بی‌گناه را بازداشت و زندانی کردند. چرا و به چه جرمی؟ چرا افرادی را تا ۶۰ روز در زندان انفرادی نگه داشتند؟"

  بزرگداشت روز خبرنگار، مرداد 87

  نشست تعامل رسانه ها و دولت، باشگاه خبرنگاران جوان، در کنار مهدی کلهر، مشاور مطبوعاتی وقت احمدی نژاد؛ اردیبهشت 87

  نشست تعامل رسانه ها و دولت، باشگاه خبرنگاران جوان، در کنار مهدی کلهر، مشاور مطبوعاتی وقت احمدی نژاد؛ اردیبهشت 87

  بزرگداشت روز خبرنگار، مرداد 87-دادگاه کیفری استان تهران آقای جوانفکر مدیرمسئول روزنامه دولتی ایران را به یک سال حبس و سه سال محرومیت از هرگونه فعالیت مطبوعاتی محکوم کرده است.

  بزرگداشت روز خبرنگار، مرداد 87- پس از انتشار ویژه نامه"خاتون ۱" در مرداد ماه گذشته، عده ای از محافظه کاران، دست اندرکاران این ویژه نامه را متهم به زیر سوال بردن "چادر سیاه" کردند که در جمهوری اسلامی، از آن به عنوان "حجاب برتر" یاد می شود.

  آقای جوانفکر امروز به خبرنگاران گفت که "نباید فضا را این قدر ببندیم که اگر شخصی مثل جوانفکر مصاحبه ای کرد و مطالبی را گفت همه متعجب شوند که چگونه او توانسته این حرفها را بزند."

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.