• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » کاهش زمان ارسال مکاتبات قوه قضائیه از ۲ هفته به کمتر از یک ثانیه
  کد خبر : 14447

  کاهش زمان ارسال مکاتبات قوه قضائیه از ۲ هفته به کمتر از یک ثانیه

  کاهش زمان ارسال مکاتبات قوه قضائیه از ۲ هفته به کمتر از یک ثانیهReviewed by Aryan on Sep 30Rating: به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت الاسلام شهریاری رئیس مرکز انفورماتیک قوه قضائیه پنجشنبه شب در مراسم افتتاح این سامانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قوه قضائیه با ارائه طرح جامع الکترونیک گام مهمی در…

  کاهش زمان ارسال مکاتبات قوه قضائیه از ۲ هفته به کمتر از یک ثانیهReviewed by Aryan on Sep 30Rating:

  به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت الاسلام شهریاری رئیس مرکز انفورماتیک قوه قضائیه پنجشنبه شب در مراسم افتتاح این سامانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قوه قضائیه با ارائه طرح جامع الکترونیک گام مهمی در راستای توسعه خدمات الکترونیک برداشته است.

  شهریاری اتوماسیون اداری را یکی از این اقدامات برشمرد و گفت: سامانه الکترونیک قوه قضائیه یکی از سیستم های اتوماسیون اداری است.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۱ استان به این سیستم متصل هستند ادامه داد: در این سیستم از طرف استان ها به مرکز و دبیرخانه نامه ارسال و جوابگیری می شود.

  شهریاری بررسی نامه های بایگانی شده را از جمله مزیت های این سیستم برشمرد و گفت: با راه اندازی این سامانه که امروز افتتاح شد، خدمت بزرگ قضایی به مردم ارائه می شود.

  رئیس مرکز انفورماتیک قوه قضائیه افزود: در این سیستم نحوه ارسال مکاتبات و مدیریت کاربری دیده شده است که کاربر می تواند با رمز خود وارد شده و با دسترسی به کارتابل خود نامه ها را بررسی و آن را مدیریت کند.

  وی افزود: امروز این سیستم را در استان زنجان افتتاح کردیم به این دلیل که سال گذشته این استان نخستین استانی بود که این سیستم را راه اندازی کرد.

  شهریاری با بیان اینکه گاهی ۷۰۰ نامه قضایی به مراکز ارسال می شود، گفت: گاهی ارسال نامه ها تا ۲ هفته زمان می برد که با افتتاح این سامانه نامه ها در کسر ثانیه به مراکز ارسال می شود.

  وی در مورد تعداد نامه هایی که ماهانه به قوه قضائیه ارسال می شود، گفت: ماهانه ۷۰ تا ۸۰ هزار نامه به قوه قضائیه ارسال می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.