• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » احمدی مقدم: ماهواره ها با جدیت تمام جمع آوری می شود
  کد خبر : 14443

  احمدی مقدم: ماهواره ها با جدیت تمام جمع آوری می شود

  احمدی مقدم: ماهواره ها با جدیت تمام جمع آوری می شود Reviewed by Aryan on Sep 30Rating: سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه اجرای برنامه نظارت و ارزیابی استان ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماهواره بنیان خانواده را فاسد و آن را فرو می ریزد و الگوی زندگی را تغییر داده و حیا را…

  احمدی مقدم: ماهواره ها با جدیت تمام جمع آوری می شود Reviewed by Aryan on Sep 30Rating:

  سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه اجرای برنامه نظارت و ارزیابی استان ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماهواره بنیان خانواده را فاسد و آن را فرو می ریزد و الگوی زندگی را تغییر داده و حیا را در خانواده کم رنگ می کند و به همین دلیل است که الگوهای رفتاری تحت تأثیر قرار گرفته و مذهب کم رنگ می شود و این امری است که حتی خانواده هایی که از ماهواره استفاده می کنند نیز خود به مشکلات حاصل از آن اذعان دارند.

   وی افزود: در بعد سیاسی نیز امروز بسیاری از شبکه های ماهواره ای به عنوان پایگاه و اتاق عملیاتی علیه کشور ما فعالیت دارند و اهدافشان سیاه نمایی، شایعه و دروغ پراکنی، تهمت، برچسب اغتشاش و ایجاد معضلات اجتماعی است که البته ملت ایران آگاه است.

   احمدی مقدم بیان کرد: کشور ما آسیب پذیری کمی در مقابل رفتار سیاسی شبکه های ماهواره ای دارد و بیشتر بعد اخلاقی این امر است که بسیار مخرب بوده و در جمع آوری ماهوره نیز به علت آمار پایین استفاده مردم همدان از این دستگاه، این استان دارای کمترین آمار جمع آوری ماهواره در کشور است.

   وی ادامه داد: امنیت یک حوزه پویا بوده و روزانه حوزه های جدیدی مانند حوزه فتا ایجاد می شود که موظفیم حوزه های جدید را شناسایی کرده و پیش بینی های لازم انجام دهیم و حوزه ها را از نظر جغرافیایی و موضوع جرم تفکیک کرده و همواره برای برخورد با جرائم و مجرمین به روز باشیم.

   فرماندهی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری در دهه گذشته مسیر به خوبی پیموده شده و امید می رود در انتهای برنامه پنجم بسیار مؤثر تر و به روز تر حرکت کنیم.

   وی در پاسخ به سؤالی مبتنی بر تعرفه جدید جرایم و تخلفات راهنمایی و رانندگی اظهار کرد: در کمیسیون اجتماعی دولت آن بخشی که به نرخ تخلفات واگذار شده بود به همراه آیین نامه های مورد نیاز، در کمیسیون اجتماعی تقریباً به پایان رسیده و در نخستین فرصت امید می رود که در هیئت دولت مطرح شده و تا یک ماه دیگر ابلاغ شود.

   احمدی مقدم عنوان کرد: با توجه به موضوع هدفمند شدن یارانه ها و قانون جدید تخلفات راهنمایی و رانندگی و همکاری مردم به همراه درک صحیح آن ها شاهد کاهش تصادفات و تلفات بودیم و از آنجا که سالانه ۱. ۵ تا ۲ میلیون خودرو به اتومبیل های کشور اظافه می شود امسال در پنج ماه نخست سال جاری شاهد کاهش بیش از هزار و ۳۰۰ نفر تلفات بودیم که امید می رود برای نیمه دوم سال این رقم به کاهش هزار و ۵۰۰ نفر برسد.

  وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا این روند را تا پایان سال حفظ کرده و اگر بخش های دیگر قانون ابلاغ شود می توانیم خسارات و تلفات را کاهش دهیم.

   احمدی مقدم گفت: با مجموع تمهیدات انجام شده بحث قانون برخورد با حمل سلاح های سرد در حال طرح در مجلس است که امید می رود به زودی مورد تصویب قرار گیرد و با قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با مجرمان، امسال شاهد کاهش قتل و نزاع با سلاح سرد هستیم.

   وی افزود: طبق آمار پزشک قانونی امسال شاهد کاهش ۳۳ درصدی قتل با سلاح سرد هستیم و امیدواریم این امر ادامه یافته و به نتایج مطلوب تری در این خصوص دست یابیم.

   فرمانده نیروی انتظامی همچنین گفت: همدان آخرین استان کشور در زمینه ارزیابی نظارت عمومی بر مأموریت های محول شده بود که مورد نظارت و ارزیابی قرار گرفت و شاهد بودیم که این استان در مقایسه با دو سال گذشته ارتقای بسیار خوبی در حوزه زیرساخت ها داشته است.

  وی افزود: ارزیابی های انجام شده در استان بسیار مطلوب بوده و ما شاهدیم که در زمینه های مختلف از جمله ساختمان، اماکن و پاسگاه ها ارتقای جشمگیری ایجاد شده و ساخت و ساز ها متناسب با نوع کاربری مورد نظر تنظیم شده است.

  فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: کاهش جرائم امنیت اجتماعی و کاهش تصادفات و خسارات ناشی از آن در استانی که چهار راه ترافیکی کشور محسوب می شود بسیار حائز اهمیت است و دستاورد خوبی در عملکرد انتظامی استان محسوب می شود.

  وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا نیروی انتظامی در خصوص مبارزه با آدم ربایی و سرقت برنامه خاصی دارد، گفت: خوشبختانه با یاری خداوند و تلاش مأمورین نیروی انتظامی آدم ربایی و گروگان گیری در استان مشاهده نشده و تمام جرائم امنیت اجتماعی از جمله قتل، سرقت مسلحانه و شرارت از کاهش چشمگیری برخوردار است و مأموران برخورد بسیار جدی در این امور با اشرار داشته اند.

  احمدی مقدم خاطرنشان کرد: در خصوص اعتیاد نیز با تلاش مسئولان استان و پیگیری های ستاد مبارزه با مواد مخدر اردوگاهی در همدان برپا می شود که می تواند مرکز نگهداری بسیاری از افراد معتاد و ولگردی باشد که در خیابان ها پرسه زده یا زندان ها را بی جهت شلوغ می کنند.

  وی تصریح کرد: امید می رود با احداث به موقع و سریع این اردوگاه افراد مذکور در آن بستری شده و تحت درمان قرار گیرند تا شاهد عملکرد مثبت مبارزه با بحث مواد مخدر باشیم.

  فرمانده نیروی انتظامی کشور ادامه داد: کشفیات مواد مخدر استان نیز در همه جهات با رشد مواجه بوده و در مجموع امسال در همدان و کل کشور شاهد کاهش جرائم امنیت اجتماعی هستیم.

  وی عنوان کرد: پایه اساسی امنیت در استان همدان مردم، فرهنگ و تدین آنهاست و این استان همواره در طول تاریخ دارای مردمی فعال و صبور در راستای حفظ ارزش های اسلامی و انسانی بوده است.

  وی اظهار کرد: نیروی انتظامی در تلاش است تا کمبودهای خود را به سرعت تأمین کرده و توسعه مستمر استان در حوزه دانشگاه، گردشگری، ترانزیت و گذشتن از موقعیت چهارراهی استان به چندراهی، توزیع ترافیک کشوری، ملی و منطقه ای در هر جهتی امنیت بیشتری را می طلبد.

  احمدی مقدم بیان کرد: در این سفر مقرر شد تا هیئتی، طرح باز آمایش انتظامی را در استان اجرا کند و بدین وسیله حوزه های پرترافیک، حوزه های جرم خیز و گلوگاه های مورد نیاز در محورهای مهم ارزیابی و خلاء ها تأمین شود.

  وی ادامه داد: استان همدان از پایین ترین سطح استفاده ماهواره در کشور برخوردار بوده و به همین دلیل شاید یکی از دلایل کاهش جرائم امنیت اجتماعی و حوزه امنیت اخلاقی در همدان نداشتن ماهواره محسوب است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • maju

   to aval boro khodeto jam kn b cheton minazed k javona beran to bolvar bshinan ya bhtar nist paye tv bshinan//?

  • ali

   بااین کانالهای خسته کننده/

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.