• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » مدعیان حقوق بشر حامیان تروریست هستند
  کد خبر : 14308

  مدعیان حقوق بشر حامیان تروریست هستند

  مدعیان حقوق بشر حامیان تروریست هستند Reviewed by Aryan on Sep 29Rating: كشورهای مدعی حقوق بشر باید در خصوص علت پناه دادن تروریست ها به خصوص اعضای گروهك پژاك و عدم تحویل آن به دولت ایران پاسخگو باشند. فرمانده نیروی انتظامی گفت: سازمان پلیس بین الملل (اینترپل) اهتمام لازم در خصوص پیگیری و دستگیری تروریست…

  مدعیان حقوق بشر حامیان تروریست هستند Reviewed by Aryan on Sep 29Rating:

  كشورهای مدعی حقوق بشر باید در خصوص علت پناه دادن تروریست ها به خصوص اعضای گروهك پژاك و عدم تحویل آن به دولت ایران پاسخگو باشند.

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: سازمان پلیس بین الملل (اینترپل) اهتمام لازم در خصوص پیگیری و دستگیری تروریست ها را ندارد .

  سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: وی اضافه كرد: اعضای گروهك پژاك با ترور مردان و زنان بی دفاع بلافاصله به دولت های حامی تروریسم پناه می برند ولی این دولت ها به جای برخورد، از آنها حمایت نیز می كنند.

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: با این وجود نهادهای نظامی نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی ضربات مهلكی را به این گروه تروریستی وارد كرده اند.

  وی با بیان اینكه گروهك پژاك در كشورهای خارجی اقدام به فعالیت علیه ایران اسلامی كرده، اظهار داشت: دولت اقلیم كردستان همكاری خوبی با ایران در خصوص برخورد با این گروهك داشته است .

  سردار احمدی مقدم، با عنوان اینكه سپاه پاسداران نقاط مرزی را از وجود این گروهك پاكسازی كرده است، از استقرار واحدهای مرزبانی نیروی انتظامی در سال آینده در نقاط مرزی خبر داد.

  نرخ جدید جرایم تخلفات رانندگی تا یكماه آینده ابلاغ می شود

  فرمانده ناجا همچنین با بیان اینكه نرخ جدید تخلفات رانندگی به كمیسیون اجتماعی دولت ارائه شده است، گفت: در حال حاضر رسیدگی به این آیین نامه توسط كمیسیون اجتماعی به پایان رسیده و در اولین فرصت در هیات دولت نیز مطرح خواهد شد.

  سردار سرتیپ احمدی مقدم، از همكاری و همراهی مردم در اجرای قانون جدید رسیدگی به جرائم رانندگی تقدیر كرد و تداوم این روند را زمینه ای برای كاهش سوانح رانندگی دانست.

  وی اظهار داشت: با توجه به اینكه سالانه دو میلیون دستگاه خودرو به خودروهای موجود در كشور افزوده می شود ولی آمارهای موجود بیانگر كاهش یك هزار و ۳۰۰ نفری میزان جان باختگان سوانح رانندگی در پنج ماه نخست سالجاری است.

  سردار احمدی مقدم افزود: نرخ جدید جرایم تخلفات رانندگی تا حد قابل توجهی در كاهش سوانح و تلفات ناشی از آن تاثیر گذار بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.