• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » روبات ساندويج‌ساز در كشور ساخته شد
  کد خبر : 141084

  روبات ساندويج‌ساز در كشور ساخته شد

  روبات ساندويج‌ساز در كشور ساخته شدReviewed by Aryan on Nov 20Rating: به نقل از ايسنا، اين دستگاه به صورت خودكار، قطعات سوسيس را از مخزن برداشته و وارد ظرف خمير ويژه اين نوع ساندويج مي‌كند. پس از اين قسمت، سوسيس پوشيده شده با خمير، وارد روغن داغ شده و با توجه به زمان پيش‌بيني شده…

  روبات ساندويج‌ساز در كشور ساخته شدReviewed by Aryan on Nov 20Rating:

  به نقل از ايسنا، اين دستگاه به صورت خودكار، قطعات سوسيس را از مخزن برداشته و وارد ظرف خمير ويژه اين نوع ساندويج مي‌كند. پس از اين قسمت، سوسيس پوشيده شده با خمير، وارد روغن داغ شده و با توجه به زمان پيش‌بيني شده سرخ و در نهايت وارد ظرف نگهداري مي‌شود.

  موسوي، سرپرست گروه سازنده اين روبات، سرعت در تهيه‌ غذاي آماده، بهداشتي بودن و دخالت نداشتن دست در مراحل توليد، سادگي كار و اشتغال‌زايي را از جمله برتري‌هاي آن ذكر كرد و گفت: روبات ساندويج‌ساز از حدود 600 قطعه مكانيكي و 400 قطعه برقي با 12 هزار ساعت كار طي يك سال ساخته شده است.

  وي افزود: گروه سازنده در سه تيم مكانيك، برق و كنترل و طراحي صنعتي، موفق به ساخت اين روبات شدند. موسوي تصريح كرد: ‌اين نوع ساندويج با نام كورن داگ در غرب شناخته مي‌شود، ولي براي توليد آن دستگاه خودكار ساخته نشده است. اين دستگاه با سفارش يك شركت توليدي از بخش صنعت و با دانش فني دانشگاه ساخته شده است و تاكنون با استقبال چند مصرف كننده داخلي روبرو بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.