• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » رهبر انقلابیون مصر کشته شد
  کد خبر : 140769

  رهبر انقلابیون مصر کشته شد

  رهبر انقلابیون مصر کشته شد Reviewed by Aryan on Nov 20Rating: شبکه خبری العالم اعلام کرد که نیروهای پلیس مصر در درگیری دیروز (شنبه28آبان) با تظاهر کنندگان در شهراسکندریه سه تفر از جمله “بها السنوسی” بنیان گذار حزب “جریان مصر” را به شهادت رساندند. بنابر این گزارش نیروهای پلیس در برخورد با تظاهر کنندگان از…

  رهبر انقلابیون مصر کشته شد Reviewed by Aryan on Nov 20Rating:

  شبکه خبری العالم اعلام کرد که نیروهای پلیس مصر در درگیری دیروز (شنبه28آبان) با تظاهر کنندگان در شهراسکندریه سه تفر از جمله “بها السنوسی” بنیان گذار حزب “جریان مصر” را به شهادت رساندند.

  بنابر این گزارش نیروهای پلیس در برخورد با تظاهر کنندگان از گاز اشک آور و دیگر تجهیزات سرکوب استفاده کردند. تظاهر کنندگان با حمله به اداره امنیت شهر اسکندریه در صدد ورود به این ساختمان برآمدند.

  در حوادث خونین روز گذشته در مصر یک تظاهر کننده معترض در قاهره و سه نفر از جمله بنیان گذار حزب “جریان مصر” در شهر اسکندریه شهید شدند.

  این حوادث که حدود 700 مجروح برجای گذاشت با درگیری نیروهای پلیس ضد شورش با مردم معترض در میدان التحریر قاهره آغاز و سپس به شهرهای اسکندریه و سوئز کشیده شد.

  وزارت کشور مصر امروز درحالی از بازگشت آرامش به شهرهای مصر خبر داد که درخواست ها برای برکناری دولت عصام شرف و سرنگونی شورای نظامی حاکم مصر در ساعات اخیر شدت یافته است. درگیری های خونینی نیز بین تظاهر کنندگان و نیروهای امنیتی در شهر سوئز روی داده است.

  در شهر اسکندریه نیز ده ها تن از نیروهای امنیتی و تظاهر کنندگان معترض به حوادث خونین میدان التحریر قاهره مجروح شدند.

  گروهی از تحصن کنندگان مصری همه ورودی های میدان التحریر را بستند و برخی احزاب سیاسی اعلام کردند به تحصن در این میدان تا برکناری دولت عصام شرف ادامه می دهند.

  در جریان تظاهرات روز گذشته، شعارهایی علیه شورای نظامی مصر و رییس این شورا “محمد حسین طنطاوی” سر داده شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.