• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » گروگانگيري 300 ميليوني در ورامين
  کد خبر : 14

  گروگانگيري 300 ميليوني در ورامين

  گروگانگيري 300 ميليوني در ورامينReviewed by Farnaz on Mar 13Rating: رؤياي سه گروگانگير مسلح كه براي اخاذي 300 ميليون توماني، پسر 20 ساله‌اي را ربوده بودند با عمليات ضربتي كارآگاهان پليس ورامين نقش بر آب شد. روز سه‌شنبه – 10 اسفند – مردي هراسان به پليس آگاهي ورامين رفت و كارآگاهان را از ربوده شدن…

  گروگانگيري 300 ميليوني در ورامينReviewed by Farnaz on Mar 13Rating:

  رؤياي سه گروگانگير مسلح كه براي اخاذي 300 ميليون توماني، پسر 20 ساله‌اي را ربوده بودند با عمليات ضربتي كارآگاهان پليس ورامين نقش بر آب شد.

  روز سه‌شنبه – 10 اسفند – مردي هراسان به پليس آگاهي ورامين رفت و كارآگاهان را از ربوده شدن پسرش باخبر كرد:

  «ما ساكن شهرري هستيم. 2 روز قبل پسر 20 ساله‌ام به طرز مشكوكي ناپديد شد. در اين مدت همه جا به دنبالش گشتيم اما هيچ اثري پيدا نكرديم تا اينكه ديروز مرد ناشناسي تلفني تماس گرفت و مدعي شد پسرم را ربوده و براي آزادي‌اش هم 300 ميليون تومان پول نقد خواست. او همچنين تهديد كرد اگر موضوع را به پليس اطلاع دهيم پسرم كشته خواهد شد! پس از اين تماس و با رديابي‌هاي تلفني متوجه شديم آنها پسرم را به ورامين منتقل كرده‌اند.»

  پس از اين شكايت با دستور سرهنگ ميري – فرمانده انتظامي ورامين – تيمي از مأموران، مسئول پيگيري پرونده شدند. آنها در نخستين گام با آموزش‌هاي لازم به پدر گروگان از او خواستند به بهانه تحويل پول با گروگانگيران قرار بگذارد. همچنين در شاخه ديگر تحقيقات وقتي مشخص شد پدر گروگان بامردي به نام «علي» ‌اختلاف مالي و درگيري لفظي و مشاجرات شديد داشته بلافاصله دستگيري مظنون شماره يك در دستور كار پليس قرار گرفت و مأموران او را در عملياتي ضربتي دستگير كردند. متهم در بازجويي‌هاي مقدماتي منكر آدم‌ربايي و اطلاع از ماجرا شد. اما پس از روبه‌رو شدن با شواهد پليسي چاره‌اي جز اعتراف نديد و گفت: «از شاكي طلب زيادي داشتم اما او حاضر به تسويه حساب نبود.

  به همين خاطر در اوج ناراحتي و عصبانيت نقشه ربودن پسرش را طراحي و با همدستي دو تن از دوستانم پسر 20 ساله را در مسير خانه ربوده و به مخفيگاهمان در ورامين منتقل كرديم.» پس از اعتراف‌هاي «علي»‌ تيم‌ رهايي گروگان راهي مخفيگاه متهمان شده اما آنها كه از دستگيري همدستشان باخبر شده بودند با ترك آنجا به محل ديگري فرار كرده بودند.

  سرانجام مخفيگاه جديد گروگانگيران شناسايي و دو متهم در عمليات غافلگيرانه به دام افتادند. پسر 20 ساله هم كه در زيرزمين خانه با دست و پاي بسته زنداني بود آزاد شد. سپس سه گروگانگير با قرار قانوني روانه زندان شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.