• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » طائب: احمدی​نژاد فکر می​کند مشایی نیروی امام زمان است !
  کد خبر : 139990

  طائب: احمدی​نژاد فکر می​کند مشایی نیروی امام زمان است !

  طائب: احمدی​نژاد فکر می​کند مشایی نیروی امام زمان است !Reviewed by Aryan on Nov 20Rating: به گزارش جهان ، فارس نوشت:حجت‌الاسلام مهدی طائب شامگاه شنبه در نشست آموزشی طرح هادیان بصیر ویژه معلمان و مدیران شهرستان ساری و میاندرود و بخش‌های مرکز مازندران گفت: هرکس از جریان انحرافی انتقاد کند فورا” برکنار می‌شود و به…

  طائب: احمدی​نژاد فکر می​کند مشایی نیروی امام زمان است !Reviewed by Aryan on Nov 20Rating:

  به گزارش جهان ، فارس نوشت:حجت‌الاسلام مهدی طائب شامگاه شنبه در نشست آموزشی طرح هادیان بصیر ویژه معلمان و مدیران شهرستان ساری و میاندرود و بخش‌های مرکز مازندران گفت: هرکس از جریان انحرافی انتقاد کند فورا” برکنار می‌شود و به دنبال این هستند که مجلس خوب و درستی تشکیل نشود.
  گزيده سخنان وي به اين شرح است:
  · مواضع لیدر جریان انحرافی در دولت واضح است و در کشور کسی جز رئیس جمهور او را قبول ندارد. مشایی نیامده تا مورد قبول کسی باشد بلکه آمده تا نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند. متاسفانه احمدی‌نژاد فکر می‌کند این فرد نیروی امام زمان(عج) است.
  · چرا احمدی‌نژاد محمدباقر لنکرانی، فتاح و صفار هرندی را برکنار کرد؟ رئیس جمهور حتی داوود احمدی‌نژاد مسئول بازرسی ریاست جمهوری را نیز به علت انتقاد از جریان انحرافی کنار زد، یعنی هرکس از این جریان انتقاد کند خیلی زود برکنار می‌شود.
  · به تدریج نیروهایی که اطراف رئیس جمهور بودند در حال جداشدن از او هستند، حتی رحیمی معاون اول سابق رئیس جمهور که علامت سوال بزرگی در مقابلش ایجاد شده است نیز جزو این افراد است.
  · آقایان بازی راه انداخته‌اند، می‌گویند جریان انحرافی در حالی‌که خودشان با انحراف بوده‌اند. هدف از این جریان راه انداختن‌ها جلوگیری از ورود افراد به عرصه انتخابات است. لیدر جریان انحرافی در دولت نمی‌‌خواهد مجلسی خوب و درست تشکیل شود.
  · مجلس آینده از حساسیت خاصی برخوردار است و اینکه چه کسانی باید به این عرصه ورود پیدا کند بسیار حائز اهمیت است.
  · به زودی ماهیت چپ، راست و اصلاح طلب برای مردم اثبات می‌شود. در پرونده اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی در سیستم بانکی کشور پروژه‌ای با هدف آلوده‌سازی و سرنگون‌سازی طراحی شده بود که پای خیلی‌ها را قبل از اینکه متوجه شوند به این پروژه کشانده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.