• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بيانيه القاعده خطاب به احمدی‌نژاد
  کد خبر : 13983

  بيانيه القاعده خطاب به احمدی‌نژاد

  بيانيه القاعده خطاب به احمدی‌نژادReviewed by Aryan on Sep 28Rating: شبکه تروریستی القاعده در بيانيه‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد، خواستار پایان تئوری‌های وی درباره حوادث یازدهم سپتامبر شد. القاعده خود را مسئول مستقیم حوادث تروریستی یازدهم سپتامبر می‌داند و این در حالی است که احمدی‌نژاد در سخنرانی 2 سال گذشته خود در مجمع عمومی سازمان…

  بيانيه القاعده خطاب به احمدی‌نژادReviewed by Aryan on Sep 28Rating:

  شبکه تروریستی القاعده در بيانيه‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد، خواستار پایان تئوری‌های وی درباره حوادث یازدهم سپتامبر شد.

  القاعده خود را مسئول مستقیم حوادث تروریستی یازدهم سپتامبر می‌داند و این در حالی است که احمدی‌نژاد در سخنرانی 2 سال گذشته خود در مجمع عمومی سازمان ملل خواستار تحقیقات درباره نقش سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا در این حوادث شده است.

  در آخرین بیانیه منتشر شده توسط القاعده که به زبان انگلیسی هم هست، تئوری انجام حملات یازده سپتامبر توسط دولت آمریکا مسخره عنوان شده است.

  در بیانیه القاعده پرسیده شده چرا ایران با وجود همه مدارک و اسناد و شواهد همچنان بر این باور (دخالت دولت آمریکا در یازدهم سپتامبر) تاکید می‌کند؟

  القاعده در بیانیه خود می‌افزاید: القاعده به دلیل نفوذ خود در قلوب هزاران مسلمان برای ایران یک رقیب محسوب می‌شود و برای ایران چه کاری می‌تواند بهتر از بی‌اعتبار جلوه دادن حوادث یازدهم سپتامبر باشد.

  براساس گزارش «خبرگزاری دانشجو»، بیانیه القاعده در ادامه به آخرین دست‌نوشته اسامه بن لادن، رهبر القاعده پیش از ترور اشاره می‌کند که در آن از اعضای القاعده خواسته هیچ‌وقت اجازه ندهند آمریکا در نظرشان بزرگ جلوه کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.