• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » شرایط جدید دریافت مجوز تاسیس بیمه
  کد خبر : 138142

  شرایط جدید دریافت مجوز تاسیس بیمه

  شرایط جدید دریافت مجوز تاسیس بیمهReviewed by Aryan on Nov 19Rating: “سیدمحمد کریمی” از تصویب صدور مجوز اولین شرکت بیمه تعاونی در شورایعالی بیمه و تصویب و ابلاغ آن در مجمع بیمه مرکزی خبرداد و گفت: به زودی بیمه مرکزی مجوز این شرکت را صادر می کند تا فعالیت بیمه تعاونی آغاز شود. رئیس شورایعالی…

  شرایط جدید دریافت مجوز تاسیس بیمهReviewed by Aryan on Nov 19Rating:

  “سیدمحمد کریمی” از تصویب صدور مجوز اولین شرکت بیمه تعاونی در شورایعالی بیمه و تصویب و ابلاغ آن در مجمع بیمه مرکزی خبرداد و گفت: به زودی بیمه مرکزی مجوز این شرکت را صادر می کند تا فعالیت بیمه تعاونی آغاز شود.
  رئیس شورایعالی صنعت بیمه کشور در مورد صدور مجوزهای جدید برای تاسیس شرکتهای بیمه گفت: ارائه مجوز جدید به شرکتهای بیمه را بر اساس رویکرد جدید استوار کرده ایم.
  رئیس کل بیمه مرکزی ایران افزود: هر شرکت بیمه جدید که بخواهد در سه رشته کشاورزی، بیمه زندگی و اعتباری فعالیت کند و رشته کاری و فعالیت خود را بر این اساس استوار نماید، بیمه مرکزی آمادگی دارد که تقاضای آنها را بررسی کند.
  وی با بیان اینکه به میزان کافی بیمه های غیر زندگی در سطح کشور توسعه پیدا کرده اند و شرکتهای متعدد بیمه ای که فعالیت می کنند، تصریح کرد: بنابراین اگر شرکتهای بیمه بیش از تعداد باشند وارد بازار یکدیگر می شوند.
  کریمی یکی از نکات مهم را مطلع شدن مردم از امتیازات بیمه ای عنوان و بیان کرد: مردم از امتیازات بیمه ای اطلاع کافی ندارند بنابراین باید تلاش کنیم که مردم نسبت به آن آگاه شوند.
  وی خاطرنشان کرد: پس بهتر است که شرکتهای بیمه جدید رشته های مختلف جدیدی که تاکنون در بازار بیمه کشور وجود نداشته است را شناسایی کرده و به بنگاههای بخش خصوصی و مردم عرضه کنند و بیمه مرکزی نیز آمادگی دارد که سازو کار آن را فراهم نماید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.