• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » كنایه بادامچیان به احمدی نژاد: برخی رجایی‌ نما هستند
  کد خبر : 13809

  كنایه بادامچیان به احمدی نژاد: برخی رجایی‌ نما هستند

  كنایه بادامچیان به احمدی نژاد: برخی رجایی‌ نما هستندReviewed by Aryan on Sep 27Rating: ائم‌مقام حزب مؤتلفه اسلامی می‌گوید برخی در این مدت كوشیده‌اند بگویند ما رجایی هستیم اما بعداً وقتی وارد عرصه شدند گرفتار باند‌بازی‌ها، گروه‌گرایی‌ها و تجمع‌ها شدند. اسد‌الله بادامچیان نماینده تهران در گفت‌وگو با خبر‌آنلاین در خصوص «رجایی‌نما» خواندن برخی افراد، گفت:…

  كنایه بادامچیان به احمدی نژاد: برخی رجایی‌ نما هستندReviewed by Aryan on Sep 27Rating:

  ائم‌مقام حزب مؤتلفه اسلامی می‌گوید برخی در این مدت كوشیده‌اند بگویند ما رجایی هستیم اما بعداً وقتی وارد عرصه شدند گرفتار باند‌بازی‌ها، گروه‌گرایی‌ها و تجمع‌ها شدند.

  اسد‌الله بادامچیان نماینده تهران در گفت‌وگو با خبر‌آنلاین در خصوص «رجایی‌نما» خواندن برخی افراد، گفت: برخی در این مدت كوشیده‌اند بگویند ما رجایی هستیم چون این ملت هنوز كه هنوز است به دنبال رجایی‌های واقعی است. ما امروز افرادی را داریم كه در این سه دهه با سلامت كامل مثل رجایی زندگی كرده‌اند اما برخی ادعا كرده‌اند كه ما رجایی هستیم در حالی كه «رجایی‌نما» هستند.

  وی افزود: شاید آنها اگر در ابتدا شبیح رجایی زندگی می‌كردند ولی بعداً كه وارد قدرت شدند در این باند‌بازی‌ها و تجمل‌ها افتادند

  نماینده تهران در پاسخ به اینكه آیا این اظهارات شما كنایه به دولت است؟، اظهار‌داشت: این برداشت شما است. مگر شما دولت را «رجایی‌نما» می‌دانید؟ اگر نمی‌دانید بنده هم مثل شما هستم! بنده معیار را گفتم. شما صاحب آن را پیدا كنید.

  بادامچیان درباره اینكه این «رجایی‌نماها» در چه قوه‌ای هستند؟، تصریح كرد: آنها همه جا هستند. در انتخابات می‌گویند ما مثل رجایی هستیم اما جور دیگری عمل می‌كنند.

  قائم مقام حزب موتلفه در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره نشست دیروز اصولگرایان با رئیس مجلس و اینكه برخی نمایندگان این جلسه را استفاده از امكانات بیت‌المال دانسته‌اند، گفت: مسلماً در امور كشوری و مملكتی كه مربوط به نمایندگان است، استفاده از مكان نمایندگان و دعوت آنها به یك سالن امری طبیعی است و هزینه‌ای هم ندارد. مگر اینكه برخی معتقد باشند استفاده از دو شیرینی خشك و یك آب‌معدنی تجمل و تشریفات است!

  عضو فراكسیون مؤتلفه اسلامی درباره اظهار‌نظر برخی افراد درباره اینكه نشست اصولگرایان با رئیس مجلس با هدف توجیه حضور نماینده وی در كمیته وحدت بوده، اظهار داشت: آقای لاریجانی از شخصیت‌های مؤثر كشور هستند و چهره ایشان در بین مردم چهره مثبت و خوبی است. مضاف بر اینكه  طی چهار سال گذشته با رای بالای نمایندگان، رئیس مجلس و رئیس فراكسیون اصولگرایان بوده و در موضوع انتخابات هم ایشان به درخواست جامع مدرسین از حوزه انتخابیه قم كاندیدا شدند. علاوه بر این آیت‌الله مهدوی‌كنی از ایشان خواستند نماینده‌ای در كمیته وحدت اصولگرایان داشته باشند. حال با این توصیفات چه نیازی هست كه ایشان برای خودش جلسه انتخاباتی بگذارد؟ این حرف‌ها برای گوینده آن بیشتر ضرر دارد.

  بادامچیان كه می‌گفت این جلسه به وحدت اصولگرایان كمك می‌كند، درباره آخرین وضعیت همكاری جبهه پایداری و اینكه اعضای این تشكل اعلام كردند به دنبال معرفی كاندیدا برای انتخابات مجلس نیستند، اظهار داشت: اختیار این كار پای خودشان است. بنده در مقابل آنها اجتهاد نمی‌كنم. اینكه این دوستان می‌خواهند وارد انتخابات بشوند یا نه باید از خودشان بپرسید بنده چه گناهی دارم!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.