• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بیش از 400 کافی نت و اتلیه پلمپ شد
  کد خبر : 137987

  بیش از 400 کافی نت و اتلیه پلمپ شد

  بیش از 400 کافی نت و اتلیه پلمپ شد Reviewed by Aryan on Nov 19Rating: فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: کافی‌نت‌ها و آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری که خلاف مقررات صنفی و هنجارهای اجتماعی فعالیت داشتند، به عنوان متخلف شناخته و پلمپ شدند. سردار سرتیپ ساجدی‌نیا افزود: در این طرح، از ۹۰ آتلیه و ۲۶۰ کافی…

  بیش از 400 کافی نت و اتلیه پلمپ شد Reviewed by Aryan on Nov 19Rating:

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: کافی‌نت‌ها و آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری که خلاف مقررات صنفی و هنجارهای اجتماعی فعالیت داشتند، به عنوان متخلف شناخته و پلمپ شدند.

  سردار سرتیپ ساجدی‌نیا افزود: در این طرح، از ۹۰ آتلیه و ۲۶۰ کافی نت بازدید که تعدادی از آنها پلمپ شد و تعدادی نیز اخطاریه پلمپ دریافت کرد.

  وی گفت: به صاحبان تعدادی از واحدهای صنفی بازدید شده نیز تذکرات لازم داده شد.

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: طرح برخورد با آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری و کافی‌نت‌های متخلف شهر تهران در اجرای طرح امنیت محله‌محور و بنا به درخواست خانواده‌ها در دستور کار پلیس تهران بزرگ قرار گرفته است.

  سردار سرتیپ ساجدی‌نیا با اشاره به اینکه در این طرح با کسانی که سعی در انجام اعمال خلاف قانون و اخلاق دارند بدون اغماض برخورد خواهد شد، گفت: آتلیه‌های متخلف با نشانه گرفتن کانون خانواده‌ها و افشای مسائل خصوصی افراد، باعث بروز مشکلات فراوانی برای آنها می‌شوند.

  وی افزود: کافی‌نت‌های متخلف با ارائه خدمات غیرقانونی در راه آسیب رساندن به جوانان و به تبع آن خانواده‌ها حرکت می‌کنند که وظیفه پلیس برخورد با آنها و جلوگیری از بروز مشکل در این زمینه است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.