• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » چاوز : رئیس جمهور سابق برزیل «نارگیل پوست کنده» است
  کد خبر : 136951

  چاوز : رئیس جمهور سابق برزیل «نارگیل پوست کنده» است

  چاوز : رئیس جمهور سابق برزیل «نارگیل پوست کنده» استReviewed by Aryan on Nov 19Rating: رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به مبتلا شدن برخی از رهبران آمریکای لاتین به سرطان تاکید کرد: اتفاق عجیبی برای رهبران آمریکای لاتین در حال رخ دادن است. به گزارش خبرگزاری افه اسپانیا، رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به تغییر…

  چاوز : رئیس جمهور سابق برزیل «نارگیل پوست کنده» استReviewed by Aryan on Nov 19Rating:

  رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به مبتلا شدن برخی از رهبران آمریکای لاتین به سرطان تاکید کرد: اتفاق عجیبی برای رهبران آمریکای لاتین در حال رخ دادن است.

  به گزارش خبرگزاری افه اسپانیا، رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به تغییر چهره لولا داسیلوا در پی ابتلا به سرطان، وی را شبیه نارگیل پوست کنده دانست.

  “هوگو چاوز” که خود با بیماری سرطان، دست و پنجه نرم می کند و اخیرا مجبور شده به علت شیمی درمانی سر خود را بتراشد در اظهاراتی به تراشیدن شدن موهای سر و صورت “لولا داسیلوا” رئیس جمهور سابق برزیل واکنش نشان داد.

  وی با اشاره به تغییر چهره داسلیوا که در جهت آغاز مراحل شیمی درمانی وی صورت گرفته، رئیس جمهور سابق برزیل را شبیه به نارگیل پوست کنده دانست.

  وی درباره داسیلوا که از سرطان حنجره رنج می برد، افزود: او دوباره به زندگی باز می گردد. چاوز در ادامه با اشاره به مرگ “نستور کرشنر” رئیس جمهور سابق آرژانتین و ابتلای خودش، لولا داسیلوا، “دیلما روسف” رئیس جمهور فعلی برزیل و “فرناندو لوگو” رئیس جمهور پاراگوئه به سرطان، افزود: اتفاق عجیبی برای رهبران آمریکای لاتین در حال رخ دادن است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.