• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سوریه نیروهایش را در مرز با ترکیه مستقر کرد
  کد خبر : 136354

  سوریه نیروهایش را در مرز با ترکیه مستقر کرد

  سوریه نیروهایش را در مرز با ترکیه مستقر کردReviewed by Aryan on Nov 19Rating: ارتش سوریه کار استقرار نیروهای خود در مرز ترکیه را در واکنش به طرحی موسوم به طرح ایجاد منطقه حائل در خاک سوریه آغاز و حد فاصل مرز ترکیه تا عمق ۲۰ کیلومتری در خاک خود را منطقه بسته نظامی اعلام…

  سوریه نیروهایش را در مرز با ترکیه مستقر کردReviewed by Aryan on Nov 19Rating:
  ارتش سوریه کار استقرار نیروهای خود در مرز ترکیه را در واکنش به طرحی موسوم به طرح ایجاد منطقه حائل در خاک سوریه آغاز و حد فاصل مرز ترکیه تا عمق ۲۰ کیلومتری در خاک خود را منطقه بسته نظامی اعلام کرد.
  به گزارش فارس، منابع غیررسمی به شبکه خبری المنار لبنان اعلام کردند که ارتش سوریه کار استقرار نیروهای خود در مرز ترکیه را آغاز کرده است.
  این اقدام ارتش سوریه تحت عنوان «در هم شکستن توهمات» و در کل طول مرز سوریه و ترکیه اجرایی می‌شود.
  این در حالی است که برخی منابع از پیشنهاد معارضان خارج‌نشین سوریه به ترکیه خبر دادند که بر اساس آن در مرز ترکیه تا عمق پنج کلیومتری خاک سوریه، منطقه‌ای حائل ایجاد شود که ارتش سوریه حق ورود به آن را نداشته باشد.
  این منابع به المنار اعلام کردند که ارتش سوریه این منطقه را به عمق ۲۰ کیلومتر تا مرز ترکیه منطقه بسته نظامی اعلام و تاکید کرد که ورود و خروج در این منطقه فقط با اجازه ارتش صورت می‌گیرد.
  پس از اقدام شتاب‌زده اتحادیه عرب در معلق کردن مشارکت سوریه در نشست‌های این اتحادیه در روز شنبه گذشته (12 نوامبر) فشارهای ترکیه به همراه چند کشور عربی مانند عربستان و قطر به همراه فشار فرانسه، آمریکا و چند کشور اروپایی دیگر بشدت افزایش یافته است.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.