• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » انی ایتالیا برای فعالیت یک شرکت نفتی ایران مجوز صادر کرد
  کد خبر : 1354

  انی ایتالیا برای فعالیت یک شرکت نفتی ایران مجوز صادر کرد

  انی ایتالیا برای فعالیت یک شرکت نفتی ایران مجوز صادر کردReviewed by Aryan on Mar 21Rating:   برای اولین بار انی ایتالیا برای فعالیت شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در مناقصات بین المللی طرحهای فراساحل نفت و گاز گواهینامه احراز صلاحیت صادر کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در حال حاضر شرکت مهندسی و…

  انی ایتالیا برای فعالیت یک شرکت نفتی ایران مجوز صادر کردReviewed by Aryan on Mar 21Rating:
   

  برای اولین بار انی ایتالیا برای فعالیت شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در مناقصات بین المللی طرحهای فراساحل نفت و گاز گواهینامه احراز صلاحیت صادر کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، در حال حاضر شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در صنایع فراساحل نفت و گاز خلیج فارس در پروژه های صنایع نفت و گاز نیجریه و هند مشارکت دارد.

  با توجه به سایت شرکت ملی نفت مبنی بر صادرات خدمات فنی و مهندسی صنایع نفت و گاز توسط پیمانکاران داخلی به خارج از کشور، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران موفق به دریافت گواهی احراز صلاحیت اجرای پروژه های نصب دریایی از شرکت انی (Eni) ایتالیا شد.
  بر این اساس شرکت تاسیسات دریایی ایران برای حضور در مناقصات پیمانکاری نصب سازه‌های دریایی در کشورهایی که به عنوان کشورهای هدف به انی ایتالیا معرفی می شود می تواند حضور پیدا کند.
  برای دریافت گواهینامه مذکور که شرط لازم برای کسب مجوز همکاری با این شرکت ایتالیایی است که مجموعه مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی از اوایل سال 2010 میلادی مذاکرات با انی را در قالــب بازاریابی برای اجرای مناقصه دریایی لوله گذاری و نصب دریایی در دریای آدریاتیک (Adriatic Sea) آغاز کرده است.
  از این رو از ابتدای فروردین ماه سال 1389 مرحله احراز صلاحیت اولیه (Pre-Qualification) شرکت تاسیسات دریایی توسط انی ایتالیا آغاز شد.
  در حال حاضر این گواهینامه بین المللی در زمینه “اجرای پروژه های نصب دریایی” برای شرکت تاسیسات دریایی ایران صادر شده است و قرار گرفتن در وندورلیست این کارفرما در سایر حوزه ها نیز در سال 2011 میلادی در دستور قرار گرفــته است.
  شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران پیشتر برای حضور در طرحهای فراساحل نفت و گاز عمان و عربستان سعودی از سوی وزارت نفت و گاز عمان و آرامکوی سعودی تائید صلاحیت شده بود.
  به گزارش مهر، پیش از این نیز مسئولان شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی از تائید عملکرد این مجموعه در بین شرکتها و کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داده و اعلام کرده بودند: عملکرد فعالیتهای تاسیسات دریایی مورد تائید شرکتهای آرامکوی عربستان، ان.بی.سی کویت، ادناک و زادکو امارات، شرکت نفت عمان و بحرین است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.