• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اختراعات جدید » بالش ضد خروپف+عکس
  کد خبر : 135133

  بالش ضد خروپف+عکس

  بالش ضد خروپف+عکسReviewed by Aryan on Nov 19Rating: نارنجی : آنچه که در تصوير مشاهده می کنید ربات آقای دکتر Kabe و تيم طراح از دانشگاه Wasaeda است. اين ربات Jukusui- kun نام دارد که شبیه به یک خرس قطبی فانتزی و نرم طراحی شده است و قرار است به عنوان یک بالش هوشمند جهت…

  بالش ضد خروپف+عکسReviewed by Aryan on Nov 19Rating:

  نارنجی : آنچه که در تصوير مشاهده می کنید ربات آقای دکتر Kabe و تيم طراح از دانشگاه Wasaeda است. اين ربات Jukusui- kun نام دارد که شبیه به یک خرس قطبی فانتزی و نرم طراحی شده است و قرار است به عنوان یک بالش هوشمند جهت جلوگیری از خروپف کردن مورد استفاده قرار گيرد.

  عده زيادی از افراد در هنگام خوابیدن به دلایل مختلفی خروپف می کنند. شاید فقط سر و صدای خروپف برای اطرافیان آزار دهنده باشد اما در موارد شدید این یک بیماری به حساب می آید که به خاطر مسدود شدن موقت مسیر تنفسی فرد در هنگام خواب باعث کاهش میزان اکسیژن خون شده و در دراز مدت عوارض خطرناکی به همراه دارد. حالا اگر موقع خواب سرتان را در موقعیت بدی قرار بدهید و خروپف بکنید یک خرس قطبی بیدارتان می کند!
  هنگام خواب انگشت دست فردی که سابقه خروپف کردن دارد در چيزی شبیه به یک دستکش فرو می رود و یک دستگاه پالس اکسی متر ميزان اکسیژن موجود در خون فرد را اندازگیری می کند. اطلاعات اندازه گيری شده به يک پایگاه داده که پارامتر های حياتی و همچنين میزان نرمال اکسیژن موجود در خون در آن ذخیره شده، جهت پردازش و مقایسه ارسال می شود.
  از طرفی در داخل بدنه اين بالش نيز میکروفونی جهت ثبت و همچنین اندازگيری میزان بلندی صدای خروپف فرد جاسازی شده است. به محض آنکه میزان اکسيژن موجود در خون فرد کاهش يابد، جناب خرس دستش را بلند می کند و با لمس آرام صورت تان به شما هشدار می دهد و شما را وادار می کند که سر خود را در موقعیتی قرار دهید که وضعیت تنفسی مطلوب تری داشته باشید.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.