• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خانم هایی که ازدست احمدی نژادعصبانی اند + عکس
  کد خبر : 13466

  خانم هایی که ازدست احمدی نژادعصبانی اند + عکس

  خانم هایی که ازدست احمدی نژادعصبانی اند + عکسReviewed by Aryan on Sep 26Rating:  قطعا واژه های ” آزادی بیان” ، دموکراسی ” و از قبیل را به وفور از دهان نامبارک غربی ها شنیده اید امّا نمونه ای دیگر از ماهیت و اعتقاد حقیقی آنان را امشب همگان در حین سخنرانی ریاست محترم جمهوری…

  خانم هایی که ازدست احمدی نژادعصبانی اند + عکسReviewed by Aryan on Sep 26Rating:

   قطعا واژه های ” آزادی بیان” ، دموکراسی ” و از قبیل را به وفور از دهان نامبارک غربی ها شنیده اید امّا نمونه ای دیگر از ماهیت و اعتقاد حقیقی آنان را امشب همگان در حین سخنرانی ریاست محترم جمهوری در سازمان ملل به تماشا نشستند.
  به گزارش 598 به نقل از بی باک، رییس جمهور کشورمان امروز ساعت 12 به وقت نیویورک و ساعت 20:30 بعد از ظهر به وقت تهران در سازمان ملل سخنرانی اش را آغاز کرد.
  فراز های اول نطق رئیس جمهور به ارائه آمارهای تطبیقی از وضعیت بی عدالتی در جهان اختصاص داشت.
  رئیس جمهور به اشاره به ادعاهای کشورهای حامی حقوق بشر و مدیریت جهانی، خطاب به رئیس مجمع عمومی پرسید: آقای رئیس اینان آیا صلاحیت مدیریت جهان را دارند.
  از دقیقه چهارم نطق رئیس جمهور کشورمان خروج برخی از هیات های حاضر در مجمع عمومی آغاز شد و پس از وقفه ای یک دقیقه ای با خروج برخی کشورهای اروپایی ادامه یافت.
  در همین رابطه سی ان ان نیز گزارش داد که پس از طرح هلوکاست نمایندگان آمریکا ، انگلیس، فرانسه -و آلمان از سازمان ملل هنگام  سخنرانی احمدی نژاد خارج شدند.
  خروج این اعضا قبل از یادآوری سئوالی بود که رئیس جمهور چند سال پیش در خصوص هولوکاست و پرسشی که سال گذشته درباره یازده سپتامبر مطرح کرد بود آغاز شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.