• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سری ترین مركز جاسوسی انگلیس (+عكس)
  کد خبر : 13437

  سری ترین مركز جاسوسی انگلیس (+عكس)

  سری ترین مركز جاسوسی انگلیس (+عكس)Reviewed by Aryan on Sep 26Rating: بیش از پنج هزار نفر پرسنل GCHQ در مركز گلاسترشیر كه هم اندازه استادیوم ویمبلی است و در ساختمانی كه به خاطر شكلش لقب “دونات” گرفته است مستقرند. بی بی سی – مركز ارتباطات دولتی(GCHQ) یكی از سری ترین مراكز جاسوسی انگلیس است كه…

  سری ترین مركز جاسوسی انگلیس (+عكس)Reviewed by Aryan on Sep 26Rating:
  بیش از پنج هزار نفر پرسنل GCHQ در مركز گلاسترشیر كه هم اندازه استادیوم ویمبلی است و در ساختمانی كه به خاطر شكلش لقب “دونات” گرفته است مستقرند.

  بی بی سی – مركز ارتباطات دولتی(GCHQ) یكی از سری ترین مراكز جاسوسی انگلیس است كه تمامی ارگانهای جاسوسی این كشور اعم از MI5 و MI6 در آنجا قادرند استراق سمع كنند، مكالمات تلفنی را گوش دهند و پیامك و ایمیل ها را كنترل كنند.

  دیوارهای بلند این مركز كه در حاشیه چلتنهم قرار دارد با توری های فلزی به ارتفاع دو متر كه بالای آن سیم خاردار كشیده شده، احاطه شده است. علاوه بر این ها ده ها نگهبان، چندین پست بازرسی و دوربین های مدار بسته نیز از دفاتر این مركز و فناوری فوق پیشرفته آن محافظت می كنند.

  GCHQ دقیقا توضیح نمی دهد كه چه كاری در آنجا انجام می شود و كاركنان آن هم به هیچ وجه اجازه سخن گفتن درباره كارشان را با هیچ كس ندارند.

  بیش از پنج هزار نفر پرسنل GCHQ در مركز گلاسترشیر كه هم اندازه استادیوم ویمبلی است و در ساختمانی كه به خاطر شكلش لقب “دونات” گرفته است مستقرند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.