• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تیکه های بهرام شفیع به رضازاده
  کد خبر : 134040

  تیکه های بهرام شفیع به رضازاده

  تیکه های بهرام شفیع به رضازادهReviewed by Aryan on Nov 18Rating: ورزش و مردم این هفته دو مه‌مان ویژه داشت، رضازاده و کورش باقری. شفیع در این برنامه تا می‌توانست حرف‌هایی که در دل مردم مانده بود را با طعنه از او پرسید. شفیع از بحث دوپینگ شروع کرد و گفت: مطمئنید اتفاقی برای این…

  تیکه های بهرام شفیع به رضازادهReviewed by Aryan on Nov 18Rating:
  ورزش و مردم این هفته دو مه‌مان ویژه داشت، رضازاده و کورش باقری. شفیع در این برنامه تا می‌توانست حرف‌هایی که در دل مردم مانده بود را با طعنه از او پرسید. شفیع از بحث دوپینگ شروع کرد و گفت: مطمئنید اتفاقی برای این بچه‌ها نمی‌افتد؟
  که کورش سریع وارد بحث شد و گفت: «این بچه‌ها ۲ هفته قبل از رفتن به مسابقات تست دادند. تازه ما در پاریس هم تست دادیم و خیالتان راحت باشد.» و رضازاده گفت: «من یکی از وظایفم کنترل کردن بچه‌ها بوده و حتی وادا تیم را کنترل کرد و مشکلی نداشتیم.»
  بعد از این سوال، بحث وزنه‌های سنگین وزن پیش آمد. شفیع گفت: «این حسین ماشالله جنبه رقیب هم که ندارد. بگذار بیشتر از حسین سوال بپرسم که کورش ممکن اشت اگر کم تحویلش بگیرم، می‌گذاردت کنار.»
  با این جمله شوکی وارد شده بود که باز کورش به کمک حسین آمد و گفت: «خدا را شکر که با این رکورد شکنی، مشکل حل شد و این حرف و حدیث‌ها از بین رفت.» و رضازاده ادامه داد: «راستش من همیشه دوست داشتم که یک ایرانی رکوردم را بشکند. الان قوی‌ترین مردان جهان در همه رده‌ها بهترین هستند.»
  قسمت بعدی، گیری بود که شفیع به وزن رضازاده داد و گفت: «حاجی خوب لاغر کردی.» و باز کورش پاسخ داد: «خب این وزن به درد زندگی‌اش نمی‌خورد و باید کم می‌کرد. آن موقع باید رکورد دنیا را می‌زد و به این وزن نیاز داشت.»
  و حسین خودش گفت: «ولی خداییش وزن کم کردن خیلی سخت است.»
  و بعد دوباره شفیع گفت: «یک خاطره از حسین بگویم، یکبار آمده بود برنامه ما شب بود. از خانه خاله‌اش آمده بود و آنجا ۶ تا کاسه آش رشته خورده بود و بعد گفت گرسنه است. بچه‌ها را فرستادیم از رستوران بسته، برایش غذا بگیرند.»
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • sanaz

   قرببببببببببببببون كوروش برم كه امداد سياره! در ضمن يادتون رفت ينو بنويسيد كه آخرش شفيعي به بكوروش گفت كه شما بازم مثل هميشه خوش سخن بوديد !

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.