• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » نمایش یک فیلم موهن و ضد اسلامی در روسیه ممنوع شد
  کد خبر : 1338781

  نمایش یک فیلم موهن و ضد اسلامی در روسیه ممنوع شد

  نمایش یک فیلم موهن و ضد اسلامی در روسیه ممنوع شدReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating: وزارت دادگستری روسیه روز چهارشنبه در اطلاعیه ای، نمایش فیلم موهن آمریکایی و ضد اسلامی ˈبی گناهی مسلمانانˈ را اثری افراط گرایانه شناخت و پخش آن را در این کشور ممنوع اعلام کرد. به گزارش ایران ویج به نقل…

  نمایش یک فیلم موهن و ضد اسلامی در روسیه ممنوع شدReviewed by Aryan♥ on Dec 26Rating:

  وزارت دادگستری روسیه روز چهارشنبه در اطلاعیه ای، نمایش فیلم موهن آمریکایی و ضد اسلامی ˈبی گناهی مسلمانانˈ را اثری افراط گرایانه شناخت و پخش آن را در این کشور ممنوع اعلام کرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه دادگاه روسیه منع نمایش این فیلم را صادر کرد به این ترتیب این اثر موهن در فهرست فدرال فیلم های افراط گرایانه قرار گرفت.

  با قرار گرفتن فیلم مذکور در فهرست فیلم های افراط گرایانه، پخش این فیلم در روسیه بطور رسمی ممنوع شده است.

  فیلم موهن ˈبی گناهی مسلمانانˈ که در آن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) توهین شده، توسط کارگردان آمریکایی ساخته شده است.

  دادگاه ناحیه ˈتورسکویˈ مسکو اول ماه اکتبر سال جاری (10 مهر ماه گذشته) به درخواست دادستانی کل روسیه موضوع منع نمایش فیلم موهن و ضداسلامی یاد شده را بررسی و حکم ممنوعیت نمایش آن را صادر کرد.

  انتشار این فیلم تابستان گذشته اعتراضات گسترده ای را در روسیه برانگیخت.

  مقام های دولتی و نهادهای اسلامی روسیه از همان نخستین روزهای انتشار خبر مربوط به ساخت و انتشار این فیلم موهن و ضداسلامی در شبکه های اجتماعی اینترنتی، موضع گیری های شفاف و صریحی در محکومیت فیلم، سازندگان و دست اندرکاران آن داشتند و بر لزوم اقدام عملی برای جلوگیری از بازپخش آن در فضای مجازی روسیه تاکید کردند.

  بنا بر آمار منتشر شده بیش از 20 میلیون نفر از جمعیت 142 میلیون نفری روسیه را مسلمانان تشکیل می دهند که بیشتر در مناطق قفقاز شمالی ساکن هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.