• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ماجرای هدیه احمدی نژاد به یک دانشجوی صهیونیست
  کد خبر : 13328

  ماجرای هدیه احمدی نژاد به یک دانشجوی صهیونیست

  ماجرای هدیه احمدی نژاد به یک دانشجوی صهیونیستReviewed by Aryan on Sep 26Rating: ایران دیپلماتیک: احمدی نژاد در دیدار خود با 100 دانشجوی مشغول به تحصیل در آمریکا، به یک دانشجوی اسرائیلی هدیه داد. این دانشجو علی الظاهر خود را دانشجوی آمریکایی و نه صهیونیست معرفی کرده است و توانسته با رئیس جمهوری دیدار کند….

  ماجرای هدیه احمدی نژاد به یک دانشجوی صهیونیستReviewed by Aryan on Sep 26Rating:

  ایران دیپلماتیک: احمدی نژاد در دیدار خود با 100 دانشجوی مشغول به تحصیل در آمریکا، به یک دانشجوی اسرائیلی هدیه داد. این دانشجو علی الظاهر خود را دانشجوی آمریکایی و نه صهیونیست معرفی کرده است و توانسته با رئیس جمهوری دیدار کند. با این وجود رسانه های صهیونیستی با آب و تاب فراوان به این ماجرا پرداخته اند.

  رسانه های اسرائیلی صبح امروز به بازتاب گسترده هدیه احمدی نژاد به یک دانشجوی اسرائیلی پرداختند.
  بر اساس این گزارش، احمدی نژاد علاوه بر کارت ویزیت به این دانشجوی صهیونیست یک یادگاری هم داده است.
  خبرنگار اسرائیلی روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت: پیش از سخنرانی احمدی نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، وی دیداری با 100 دانشجو داشت که در این دیدار احمدی نژاد یک دانشجوی اسرائیلی را سورپرایز کرد.
  دان فولک 21 ساله درباره دریافت این هدیه از احمدی نژاد گفت: این دیدار در هتل محل اقامت رئیس جمهوری ایران در منهتن برگزار شد و ما حدود یک ساعت برای تشریفات امنیتی معطل شدیم و مجبور شدیم علاوه بر موبایل، دوربین های خود را نیز تحویل مقامات امنیتی دهیم.

  وی افزود: در بازرسی بدنی من گواهینامه رانندگی اسرائیلی خود را نشان افسرامنیتی ایران دادم و وی به من لبخند زد. این دانشجوی اسرائیلی گفت: وقتی شنیدم که احتمال دارد بتوانیم با رئیس جمهوری ایران دیدار کنیم، حس دوگانه ای داشتم. با خود می گفتم چگونه یک شهروند اسرائیلی می تواند بنشیند و سخنرانی کسی که خواهان پاک کردن ما از نقشه است را گوش کند. ( اشاره این دانشجوی صهیونیست به سخنان ضدصهیونیستی رئیس جمهوری و اعتراض به اشغالگری فلسطین است.)
  این دانشجوی صهیونیست دلیل حضور خود در سخنرانی احمدی نژاد را رساندن و بیان احساسات خود به رئیس جمهوری ایران بیان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.