• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » افزايش آمار طلاق نگران‌کننده است
  کد خبر : 133184

  افزايش آمار طلاق نگران‌کننده است

  افزايش آمار طلاق نگران‌کننده استReviewed by Aryan on Nov 18Rating: يك عضو کميسيون اجتماعي مجلس با بيان اين‌که «افزايش آمار طلاق در چند سال اخير، نگران‌کننده است» گفت: حمايت اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي دولت از جوانان، موجب مي‌شود که اين گروه از جامعه به تشکيل و تدوام زندگي دلگرم شوند. به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام والمسلمين…

  افزايش آمار طلاق نگران‌کننده استReviewed by Aryan on Nov 18Rating:

  يك عضو کميسيون اجتماعي مجلس با بيان اين‌که «افزايش آمار طلاق در چند سال اخير، نگران‌کننده است» گفت: حمايت اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي دولت از جوانان، موجب مي‌شود که اين گروه از جامعه به تشکيل و تدوام زندگي دلگرم شوند.

  به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي ميرخليلي اظهار كرد: متأسفانه در دهه اخير معيار و شرايط ازدواج جوانان در جامعه تغيير کرده است و هم‌اکنون بسياري از معيار و ارزش‌هاي غربي وارد جامعه و فرهنگ ازدواج ما شده است كه اجراي اين معيار نتيجه‌اي جزء طلاق و جدايي ندارد.

  وي با بيان اين‌که «مردم در گذشته با اتکا به ارزش‌هاي سنتي و قديمي زندگي سالم و آرامي داشته‌اند» بيان کرد: در گذشته مردم با اصول و برنامه‌ريزي اقدام به ازدواج مي‌کردند، اما متأسفانه هم‌اکنون ازدواج‌ها ناگهاني و غيراصولي شده است.

  نماينده مردم شرق هرمزگان با تأکيد بر اين‌که «مشکل‌هاي اقتصادي يکي از علت‌هاي طلاق در جامعه است» ياد‌آور شد: نبود شرايط مناسب مالي و ايجاد تضاد طبقاتي ميان خانواده‌ها موجب سست شدن پايه‌هاي خانواده و افزايش طلاق مي‌شود.

  ميرخليلي با بيان اين‌که «متأسفانه فرهنگ صداقت و وفاداري در خانواده‌ها بسيار کم‌رنگ شده است» افزود: تقويت اين موضوع تنها با فرهنگ‌سازي از سوي سازمان‌هاي مربوطه امکان‌پذير است.

  عضو کميسيون اجتماعي مجلس، با بيان اين‌که «دولت بايد در جهت افزايش ازدواج و به تبع آن کاهش طلاق، از طرح‌هايي مانند ازدواج‌ آسان حمايت کند» گفت: حمايت اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي دولت از جوانان و خانواده‌ها، موجب مي‌شود که اين گروه از جامعه به تشکيل و تدوام زندگي دل‌گرم شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.